Mecz Barça - Rayo obejrzysz na żywo w STS TV

Redakcja

13 sierpnia 2022, 12:16

Brak komentarzy

Fot. JonathanVitela / CC BY 2.0

Już w sobotę wraca LaLiga! Po pełnym upadków i wzlotów sezonie 2021/22, w którym FC Barcelona zajęła ostatecznie drugie miejsce, w nowej kampanii oczekiwania kibiców rozbudziły transfery i dobra gra w przedsezonowych meczach. Już w sobotę zespół Xaviego rozegra pierwsze spotkanie o punkty i jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Zapytacie: gdzie można obejrzeć ten mecz w Internecie? Odpowiadamy poniżej.

Pojedynek Barcelony z Rayo Vallecano rozpocznie się 13 sierpnia o godzinie 21:00. Jeśli gospodarze zdążą zarejestrować letnie wzmocnienia, to kibice na Camp Nou zobaczą prawdziwą plejadę gwiazd z Robertem Lewanowskim na czele. Transmisję tego spotkania w Internecie, podobnie jak innych spotkań ligi hiszpańskiej, dla swoich klientów udostępnia bukmnacher STS. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby mieć dostęp do transmisji.

Pierwszym jest oczywiście zarejestrowanie konta w STS. Zarejestruj konto w STS, klikając w poniższy przycisk lub poprzez ten link, podając kod promocyjny: FCBARCA. Z kodem dostajesz bonus powitalny o wartości 1560 PLN oraz dodatkowo 100 PLN Zakładu bez Ryzyka. Drugim warunkiem jest zagranie dowolnego kuponu za kwotę minimum 2 zł w ciągu 24 godzin poprzedzających rozpoczęcie spotkania. Nie ma tutaj natomiast żadnych wymagań dotyczących minimalnego kursu takiego kuponu - dowolny kurs umożliwia oglądanie wybranego meczu.

/ STS to legalny bukmacher. Hazard może uzależniać, a gra u nielegalnych operatorów grozi skutkami prawnymi. Dozwolone od 18 lat /

REKLAMA

Poleć artykuł