Live po prezentacji Roberta Lewandowskiego [+komentarz z Barcelony]

Redakcja

5 sierpnia 2022, 14:47

15 komentarzy

Już o godz. 15:30 na kanale YouTube FCBarca.com zapraszamy na live, w którym skomentujemy na gorąco dzisiejszą prezentację Roberta Lewandowskiego jako zawodnika FC Barcelony!

W ramach nowej współpracy z 9CAMPNOU live'a wraz z Julią Cichą poprowadzi Michał Gajdek. Prosto z Barcelony o dzisiejszych wydarzeniach opowie wam korespondent FCBarca.com Adrian Białkowski, który wziął udział w prezentacji oraz konferencji prasowej jako akredytowany dziennikarz. Swoimi przemyśleniami podzieli się także Daniel Sobis z Eleven Sports.

Jak zwykle pojawi się możliwość zadawania pytań i komentowania wypowiedzi gości na chacie. Już teraz zasubskrybujcie nasz kanał, by nie przegapić tego oraz innych wydarzeń.

Zapraszamy do oglądania! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Pamiętajcie także o naszym podcaście Un Toc de la Rambla, który znajdziecie na YouTube oraz na poniższych platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie bardzo rozumiem ten fenomen Lewego w Katalonii. 50 tysięcy kibiców nie było nawet oglądać Dinho czy Neymara. Jestem naprawdę mocno zaskoczony tym szumem wokół Roberta. Poza tym, nie wiem czy ktoś się nie przeliczył, ale szacuje się wpływy z koszulek na 20 mln.
Piłkarz, który nie jest przecież wyjątkowo medialny, nie jest boiskowym magikiem, a do tego trzeba będzie się z nim rozstać za 3, może 4 lata. Nijak nie mogę znaleźć wytłumaczenia.

th@les" contenteditable="false">@th@les potęga marki. Wiele się mówiło o transferze, cała saga z przenosinami trwała długo, Robert strzela wiele bramek, świetnie, profesjonalnie się prowadzi, kibice Barcelony są pełni nadziei, że pomoże przywrócić klub na szczyt. Odpowiednio poprowadzony marketing jego postaci da spore zyski jeszcze przed pierwszym ligowym gwizdkiem. Tak to się robi. Trzeba maksymalizować możliwości zarobku. Podejrzewam, że w ciągu pierwszego sezonu same koszulki zarobią na jego transfer.
« Powrót do wszystkich komentarzy