Ousmane Dembélé: Zawsze chciałem zostać, dam z siebie wszystko dla Barçy

Julia Cicha

14 lipca 2022, 12:57

92 komentarze

Fot. Getty Images

Witamy w relacji na żywo z podpisania przez Ousmane'a Dembélé nowej umowy z Barceloną. Nie zaplanowano konferencji prasowej z udziałem piłkarza, ale kilka słów powinny wypowiedzieć władze klubu.

To już koniec dzisiejszej relacji. Dziękujemy, że byliście z nami. 

twitter.com/sport/status/1547564968375042049

Wykonywane są właśnie ostatnie fotografie na murawie.

Ousmane Dembélé po hiszpańsku: Mam nadzieję, że w tym sezonie zobaczymy moją najlepszą wersję. Dam z siebie wszystko i będę ciężko pracował, na boisku, na siłowni z trenerem.

Ousmane Dembélé po hiszpańsku: Bardzo się cieszę. Barcelona to od dziecka mój klub marzeń. Dam z siebie wszystko. W klubie jest wiele osób, które bardzo mi pomagały. Pierwsze trzy lata w Barcelonie były bardzo trudne, doznałem wielu kontuzji. Teraz dobrze czuję się w klubie i w mieście. Dziękuję za zaufanie. Barça zawsze była moją pierwszą opcją, mówiłem to prezydentowi i trenerowi. Wiem, że długo to trwało, ale teraz wszyscy są zadowoleni. Nie mogę się zaczekać początku sezonu. Chcę dać z siebie wszystko dla Barçy. Celem na ten sezon są tytuły. Barcelona zawsze o nie walczy. Zdobycie Ligi Mistrzów to moje marzenie. Dam z siebie wszystko.

Laporta: Ousmane ma ogromny talent i może zajść tak daleko, jak będzie chciał. Ma wyjątkowy, nieporównywalny do innych talent. Trener chciał go od samego początku, a on potrafi wyciągnąć z każdego to, co ma w środku. To bardzo ważny, emocjonujący dzień. W tym sezonie musimy starać się zdobywać trofea i na pewno uda nam się to dzięki pracy.

Prezydent dziękuje zawodnikowi, który zawsze chciał zostać w klubie i wysilił się, by  dostosować się do nowej drabinki płac. Laporta dziękuje także wszystkim, którzy doprowadzili do tego podpisania umowy.

 

Dembélé potwierdził właśnie, że rozumie trochę kataloński.

Ousmane Dembélé będzie grał z numerem 7!

Skrzydłowy podpisuje plakat ze swoim wizerunkiem, który trafi na licytację, a zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Barçy.

Chwilowo nie jesteśmy w stanie dodawać zdjęć z wydarzenia z powodu awarii Twittera.

W tej chwili Laporta i Dembélé podpisują umowę.

Piłkarz otrzymuje od prezydenta karnet socio.

Joan Laporta i Ousmane Dembélé są już na murawie stadionu.

Wszystko się opóźnia, Dembélé jest dopiero w biurze Mateu Alemanyego.

W Ciutat Esportiva pokazał się Rafa Márquez, który też powinien podpisać dziś umowę i formalnie zostać nowym trenerem Barçy Atlétic.

Barcelona opublikowała klip z ładnymi akcjami Dembélé.

Według Gerarda Romero to Moussa Sissoko miał zadecydować, że Dembélé nie odpowie dziś na pytania dziennikarzy. Agent nie chciał, by piłkarz musiał się tłumaczyć.

Francuz jest już gotowy. Wygląda na to, że uda mu się nie spóźnić.

Przypomnijmy, że Dembélé podpisze kontrakt za zamkniętymi drzwiami o 13:15, a o 13:45 pojawi się publicznie na murawie, by podpisać umowę przed kamerami.

Francuz przeszedł już badania medyczne.

Najważniejsze osoby z Barcelony oraz agent piłkarza Moussa Sissoko od dłuższej chwili są już na w Ciutat Esportiva.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Teraz Dembuś udowodnij niedowiarkom Twojego talentu w tym Mnie że się mylili co do Ciebie

@hazo428 Tak. 6 rok, nadal wierzymy, że odpali. XD
« Powrót do wszystkich komentarzy