Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

1 lipca 2022, 14:52

Sport, MD, Record, Goal, The Athletic, Gerard Romero

58 komentarzy

Fot. Getty Images

Kilka mediów skupia się dzisiaj na Raphinhi, który może trafić do Barcelony, ale by tak się stało, należy spełnić szereg warunków. Oprócz tego potwierdza się, że doszło do przypadkowego spotkania i krótkiej rozmowy Xaviego z Robertem Lewandowskim.

Frenkie de Jong

The Athletic: Manchester United czeka na zgodę pomocnika i negocjuje już z jego agentem pensję oraz długość kontraktu.

Riqui Puig

Gerard Romero, Jijantes: Benfica jest poważnie zainteresowana wychowankiem Barçy. Sytuacja "jest gorąca".

Robert Lewandowski

Mundo Deportivo: Naoczny świadek wydarzenia mówi, że w środę w restauracji Xavi i Lewandowski rozmawiali ze sobą tylko przez kilka minut. Było widać, że jest między nimi dobre porozumienie.

Raphinha

Goal: Deco wywiera presję na Leeds, ponieważ zarówno on, jak i Raphinha zrobi wszystko, by gracz trafił do Barcelony. Anglicy chcą z kolei zaakceptować ofertę Chelsea.

Sport: Raphinha uważnie obserwuje wszystko, co dzieje się wokół Dembélé. Wie, że jego przyszłość w dużej mierze zależy od Francuza. Barcelona nie wykluczyła jeszcze definitywnie jego odejścia. Katalończycy są w stanie zapłacić za skrzydłowego Leeds maksymalnie 55 milionó euro, czyli mniej niż Chelsea.

The Times: Leeds domaga się od Barçy blisko 70 milionów euro, czyli tyle, ile proponuje mu Chelsea.

Francisco Trincão

Record: Portugalczyk będzie naciskał, by trafić do Sportingu. Drugą z opcji jest pozostanie gracza w Barcelonie, ale wtedy raczej nie dostawałby on wielu minut na boisku.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pozbyć się jak najszybciej tej gwiazdeczi z tym mega "talentem". Tyle się odpala że już chyba się spalił. Potrzebujemy zawodnika który chce grać dla nas a nie tylko patrzeć na konto czy kasa się zgadza. Oddać i za miesiąc nikt nie będzie pamiętał że był w naszym klubie. Lekarze też odpoczną
Komentarz usunięty przez użytkownika

@Edii7777 Grubo na łeb upadłeś jak myślisz że każdy dobry zawodnik będzie biegł do nas grać za darmo.. Oddamy a za miesiąc będziemy widzieć, ale co najwyżej biedę na skrzydłach i męczarnie w meczu z jakimiś cadizami.....

@Marjando nie chodzi ze biegać za darmo. Potrzebujemy graczy którzy są pewni że chcą grać. Gościu jest mega nieprofesjonalny skończy jak neymar albo i gorzej.

@Edii7777 gorzej się nie da to raz a dwa zobacz jakie kontrakty mają stare dziady albo ludzie na wypożyczeniach bądź siedzący na ławce i nie powinieneś się dziwić że facet nie chce grać za mniejsze pieniądze niż oni

@Marjando nie da się skończyć gorzej niż Neymar? W sensie nie da się skończyć gorzej niż podstawowy gracz jednego z największych klubów świata i jednej z najlepszych reprezentacji świata, do tego będąc jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy na globie?

No rzeczywiście, nie da się.

@Joopiter Psg jeden z największych klubów świata?? Weź mi wytłumacz oco chodzi, potem przeczytaj jeszcze raz co kolega wyżej napisał, pomyśl i może dojdziesz do wniosków czego tyczyła się rozmowa..
« Powrót do wszystkich komentarzy