FC Barcelona oficjalnie przedstawiła drugi zestaw strojów na sezon 2022/2023

Dariusz Maruszczak

27 czerwca 2022, 09:14

Mundo Deportivo

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Na początku czerwca FC Barcelona przedstawiła pierwszy zestaw strojów na sezon 2022/2023. Dziś rusza sprzedaż koszulek wyjazdowych, które zostały oficjalnie zaprezentowane przez kataloński klub.

Trykoty są inspirowane trzydziestą rocznicą igrzysk olimpijskich, które odbyły się w Barcelonie w 1992 roku. Ich złoty odcień ma nawiązywać do koloru olimpijskich medali, a na rękawkach i getrach znajdują się paski w barwach herbu olimpijskiego składającego się z pięciu kółek symbolizujących różne kontynenty. Nie zabraknie też motywów miejskich - na koszulce można dostrzec zarys mapy miasta, w tym słynnej dzielnicy L’Eixample oraz jednej z najważniejszych ulic Avinguda Diagonal. Spodenki i getry też są w kolorze złotym. Logo Spotify, Nike i UNHCR (organ ONZ działający na rzecz pomocy uchodźcom), a także herb klubu mają jednolitą barwę granatową.

Dziś rusza sprzedaż koszulek, które są już dostępne w oficjalnych sklepach klubowych i online, a później będą także w innych punktach sprzedaży. Podstawowe trykoty kosztują 89,99 euro, natomiast edycja „piłkarz” 139,99 euro. Tańsze są zestawy dla dzieci, a kupić można również strój żeński w cenie 89,99 euro. Koszulki są wykonane w 100% z materiałów odnawialnych.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ostatnio Nike projektuje lepsze trykoty wyjazdowe niż domowe
« Powrót do wszystkich komentarzy