Marca: Barcelona nadal nie złożyła Leeds United oferty za Raphinhę

Dariusz Maruszczak

26 czerwca 2022, 15:00

Sport, Marca

13 komentarzy

Fot. Getty Images

Raphinha nadal pozostaje głównym celem Barcelony na wzmocnienie prawego skrzydła w przypadku odejścia Ousmane'a Dembélé. Brazylijczyk też chce trafić na Camp Nou, ale wciąż nie padają żadne konkrety, a czas ucieka. 25-latek miał spotkać się wczoraj ze swoim agentem.

Jak podaje Marca, do Leeds United nadal nie wpłynęła formalna oferta od Barcelony za Raphinhę. Barça chciałaby sprowadzić Brazylijczyka, ale jej sytuacja finansowa wciąż jest niepewna, podobnie jak temat pozostania Ousmane’a Dembélé na Camp Nou. Katalończycy kontaktują się z angielskim klubem ws. Raphinhi bardziej na poziomie nieformalnym, a tymczasem konkretne propozycje składają Arsenal czy Chelsea, które mogą zaoferować piłkarzowi lepsze warunki.

Według Sportu w tych okolicznościach Raphinha odbył wczoraj spotkanie ze swoim agentem Deco podczas wakacji na Ibizie. Obaj byli nieco zaniepokojeni obecną sytuacją, ale zgadzali się co do tego, że warto jeszcze poczekać na Barcelonę, mimo ryzyka, że angielskie ekipy wycofają swoje propozycje. Brazylijczyk już jakiś czas temu podjął decyzję, że chce grać na Camp Nou, a zdaniem dziennika jest nawet gotów w tym celu naciskać na Leeds, aby obniżyło swoje wymagania finansowe.

Dla Blaugrany Raphinha jest pierwszą opcją na wzmocnienie prawego skrzydła w przypadku odejścia Ousmane’a Dembélé. Sytuacja Francuza nadal jest jednak niejasna, więc Barça oczekuje od piłkarza podjęcia ostatecznej decyzji, ponieważ wstrzymuje on inne ruchy, a ani Raphinha, ani Leeds nie będą czekać w nieskończoność. Tym bardziej, że Brazylijczykiem zaczyna interesować się Liverpool. Marca sugeruje więc, że po 30 czerwca oferta dla Dembélé może zostać wycofana. Sport dodaje, że Deco ma wkrótce przybyć do Barcelony, aby porozmawiać z klubem na temat sytuacji Raphinhi. Nie wiadomo, ile skrzydłowy będzie czekać na uporządkowanie sytuacji finansowej Dumy Katalonii.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech wywalą Dembele na zbity pysk. Po pięciu latach nieporozumień, walenia w kulki i kontuzji chłop nawet nie raczy odpowiedzieć na ofertę klubu który przez ten czas utrzymywał tego darmozjada. Raptem kilka przyzwoitych meczów i już Xavi na kolanach przed gościem którego nie powinno tu być. A klub nie wie na czym stoi, w końcu zostaniemy bez Dzbanele i bez Raphinii.

@slayer Po prostu on się przydałby, a nie ma alternatyw i kasy więc taniej wychodzi zatrzymać Dembele, a na Raphinhe nie ma kasy.
« Powrót do wszystkich komentarzy