Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Dariusz Maruszczak

26 czerwca 2022, 10:45

Sport, L'Equipe, ESPN, Mundo Deportivo,The Times

52 komentarze

Fot. Getty Images

Ostatnie doniesienia wskazują, że Frenkie de Jong jest coraz bliżej odejścia z Barcelony. Klub przygotowuje za to ostateczną ofensywę ws. Roberta Lewandowskiego. Z kolei w przypadku Ousmane'a Dembélé jak zwykle jest mnóstwo niepewności. Zapraszamy na przegląd ostatnich informacji transferowych związanych z Blaugraną.

Robert Lewandowski

Sport: Barcelona przygotowuje ostateczną ofertę za Lewandowskiego. Klub uważa, że oczekiwana przez Bayern kwota 50 milionów euro jest wygórowana. Obie strony wiedzą jednak, że muszą dojść do porozumienia zgodnie z interesem wszystkich zainteresowanych. Bawarczycy otwierają się na sprzedaż zawodnika.

Ousmane Dembélé

Sport: Francuz jest rozczarowany ofertą Chelsea i dlatego nie udzielił jeszcze klubowi ostatecznej odpowiedzi. The Blues proponują czteroletni kontrakt z zauważalnie wyższą pensją w porównaniu z ostatnią ofertą Barcelony, ale różnica nie jest na tyle duża, żeby piłkarz miał nie mieć wątpliwości, czy warto zmieniać otoczenie dla takiej kwoty. Barça nie zaoferuje już Dembélé lepszych warunków.

Samuel Umtiti

L’Equipe: Fiorentina jest obecnie w najlepszej sytuacji, aby sprowadzić Francuza, choć nic nie zostało jeszcze zamknięte. Zainteresowanie Umtitim wyraża też Lyon, ale jego propozycja jest dużo niższa niż ta z włoskiego klubu. Obrońca preferuje wypożyczenie z opcją wykupu.

Rey Manaj

Mundo Deportivo: Barça i piłkarz rozważają wszystkie opcje, od sprzedaży do wypożyczenia z klauzulą obowiązkowego wykupu. Albańczykiem interesują się kluby z LaLigi i z Serie A, ale do tej pory nie złożyły one konkretnej propozycji. Jeśli to się nie zmieni, Manaj będzie do dyspozycji Xaviego 4 lipca podczas rozpoczęcia presezonu.

Ángel Di María

ESPN: Argentyńczyk przyznał w wywiadzie, że cały czas zastanawia się nad wyborem nowego klubu. Dodał również, że Juventus jest jedną z drużyn, które najbardziej się nim interesują.

Frenkie de Jong

The Times: Barcelona i Manchester United postarają się sfinalizować umowę do czwartku. Kluby niemal doszły do porozumienia, a Anglicy koncentrują się teraz na kontrakcie z De Jongiem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

niech juz ten de jong też idzie i przychodzi bernardo silva to by było mega wzmocnienie bo da dużo w porówaniu do samych podań de jonga
« Powrót do wszystkich komentarzy