Prezes Bayernu: Barça chce pozyskać Lewandowskiego, a pół roku temu miała miliard długu

Julia Cicha

24 czerwca 2022, 13:00

Mirror

75 komentarzy

Bayern po raz kolejny manifestuje, że nie zamierza dać odejść Robertowi Lewandowskiemu. Tym razem zrobił to prezes klubu Uli Hoeness w wypowiedzi dla dziennika Mirror.

- Barcelona chce pozyskać Lewandowskiego, a pół roku temu miała miliard zadłużenia. W Niemczech już dawno byłaby bankrutem. Są o krok od tego, a składają milionowe oferty za piłkarza Bayernu – powiedział Niemiec. Równocześnie dziennik potwierdza, że propozycja Katalończyków była niewystarczająca. Relacje między klubami pogorszyły się z powodu porażki w utworzeniu Superligi promowanej przez Barçę. Bayern nie angażował się w tę inicjatywę, a Oliver Kahn miał powiedzieć Barcelonie, że osoby zarządzające niemieckim zespołem mają o niej bardzo złe zdanie.

- Nasze stanowisko jest jasne: Robert ma kontrakt do lata 2023 roku. Podpisaliśmy umowę z Sadio, by zwiększyć rywalizację w drużynie. Chcemy zwiększyć walkę o miejsce w składzie. Ten transfer zmieni sytuację każdego napastnika. Nigdy nie myśleliśmy o konieczności czyjegoś odejścia w przypadku przyjścia Sadio – dodał Hoeness, który nie wierzy też, by Barça mogła kupić Lewandowskiego ze względu na jej ograniczenia finansowe i aktualny brak możliwości rejestracji graczy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak doświadczony działać a nie nauczył się nieproszony wchodzic do czyjegoś łóżka. Bayern traci szacunek takimi działaniami, jednak inaczej się traktuje piłkarza który tak wiele dla nich zrobił. Nie ma co się dziwić ze nie tylko Lewy z jednowymiarowej ligi chce uciec

@Qaz123 czyli tak jak Barca nie pozwoliła odjąć Messimu, mimo ze mial to obiecane? ;) i zdaje się że to Barca pcha się do łózka Bayernu żeby wykraść jego największą gwiazdę- a Lwy moze uciec za rok, albo ubłagac zeby go pucisli -on jednak wybral wojne przy waznym kontrakcie

@Lucassito No jak, przecież Messi utrzymuje, że „nigdy nie chciał odejść”. :P
« Powrót do wszystkich komentarzy