Gerard Romero dla FCBarca.com: Lewandowski na 90% w Barcelonie [WIDEO]

Redakcja

18 czerwca 2022, 19:00

31 komentarzy

Słynny kataloński dziennikarz Gerard Romero, którego na 95% znacie z Twittera, a ostatnim czasie jeszcze z Twitcha jako prowadzącego kanał Jijantes, udzielił wywiadu dla FCBarca.com. Chcecie wiedzieć, jak wygląda praca najbardziej szalonego dziennikarza sportowego w Hiszpanii? Zapraszamy do oglądania w imieniu Julii Cichej i Mateusza Dońca!

Gerard Romero to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Hiszpanii, któremu  w krótkim czasie udało się stworzyć jedną z największych społeczności kibiców FC Barcelony na Twitchu. Czujecie dreszczyk emocji, gdy wstawia na Twitterze zestaw emotikonów bomby, ognia i dziesięciu telefonów? Jeśli tak, to ten wywiad jest dla was pozycją obowiązkową! Dowiecie sie między innymi:

  • Jak pewny jest transferu Roberta Lewandowskiego na Camp Nou?
  • Czym zdenerwował Frenkiego de Jonga i FC Barcelonę?
  • Dlaczego dzwoni do restauracji, przedstawiając się jako szofer Mateu Alemanyego?
  • Jakie są wg niego plusy prowadzenia działalności dziennikarskiej na Twitchu?
  • Z którymi piłkarzami sie przyjaźni i czy przekaże FCBarca.com kontakt do Leo Messiego?!

Jeśli chcecie, żebyśmy mogli przygotowywać dla Was więcej takich materiałów, gorąco zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube FCBarca.com. Jeżeli podoba Wam się film, pamiętajcie o pozostawieniu łapki w górę, komentarza i podzieleniu się nim z innymi.

Przypominamy, że możecie dołożyć swoją cegiełkę do działalności FCBarca.com wspierając nas na Patronite. Serdecznie dziękujemy wszystkim patronom!

Wywiad przeprowadzony został w języku hiszpańskim. Dostępne są napisy w wersji polskiej oraz transkrypcja oryginału, które można włączyć w ustawieniach filmu.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Świetny wywiad!!Brawa dla redakcji!!Pozdrawiam serdecznie
« Powrót do wszystkich komentarzy