Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

10 czerwca 2022, 07:34

9 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"La Roja pozostaje przy życiu" - reprezentacja odniosła bardzo ważne zwycięstwo, które sprawia, że zależy tylko od siebie, by awansować do final four. Gol Sarabii wystarczył, ale Hiszpania pokazała więcej dominacji niż okazji i w końcówce cierpiała. Tebas zaalarmował Lewandowskiego - Laporta musiał uspokajać agenta Polaka po tym, jak prezes LaLigi powiedział, że transfer jest niemożliwy. Asensio nie wyklucza odejścia za rok za darmo. Diego López odchodzi z Espanyolu. Piłka meczowa Barcelony w Badalonie. W 2023 roku turnieje tenisowe w Barcelonie i Madrycie zostaną rozegrane tydzień po tygodniu.

"Show Gaviego" - piłkarz Barcelony ponownie pokazał wspaniałą grę i poprowadził reprezentację do wygranej. La Roja pozostaje przy życiu i wszystko wskazuje na to, że o pierwsze miejsce w grupie zagra z Portugalią. Mendes oferuje Bernardo Silvę, Rubena Nevesa i Leao; priorytetem klubu są pomocnicy. Barça wdzięczna Lewandowskiemu, Laporta zadzwonił do jego agenta. Barça musi wygrać w Badalonie, by awansować do ligowego finału. Niepokój w Barcelonie w związku ze "sprawą Piqué" - klub widzi, że o piłkarzu mówi się zbyt wiele, ale liczy na niego na przyszłość. W sekcji felietonów: "bardziej niż kiedykolwiek: najpierw sprzedaż, potem kupno", "Barça poniosła porażkę z Frenkiem de Jongiem", "muzeum też może pomóc".

"W przebudowie" - Barça Femeni przejdzie wiele zmian w kolejnym sezonie, a klub będzie musiał uważać z nowymi transferami, by drużyna jeszcze lepiej rywalizowała. W zespole zostanie większość kluczowych zawodniczek. Espanyol nie przedłużył umowy z Diego Lópezem. 40-letni bramkarz spędził w klubie sześć sezonów i rozegrał 213 meczów. Míchel chce po raz trzeci w ciągu sześciu lat trenowania awansować do Primera. Barça prezentuje system ochrony dzieciństwa. Raúl Agne i Miguel Álvarez w pojedynku Nàsticu z Villarrealem B. Barça chce awansować do finału w koszykówce. Egurrola kończy karierę po 24 latach i 78 tytułach. Porażka z Reus sprawiła, że zakończenie nie było takie, jak oczekiwał. Reus rozpoczyna dziś na Riazor przeciwko Liceo walkę o finał OK Ligi. Jutro rozpoczynają się MŚ w trialu, Toni Bou wielkim faworytem.

"W Genewie bez zmian" - Hiszpania nie przekonuje, ale tym razem wygrywa. Gol Sarabii dał zwycięstwo ze Szwajcarią po nie najlepszym meczu. La Roja jest już druga w grupie i traci do Portugalii dwa punkty. Mireia Belmonte inauguruje dziś sportowy weekend Marki w Máladze. "Szukam piłkarzy, którzy ponieśli klęskę" - Gattuso został zaprezentowany. 11 momentów "11": podsumowanie kariery Bale'a.

"Hiszpania odetchnęła" - gol Sarabii dał wygraną, a reprezentacja jest już druga w swojej grupie Ligi Narodów. Dominowała w pierwszej połowie, ale cierpiała w końcówce. Bez sprzedaży pozyskanie Solera będzie niemożliwe. Klub woli gracza Valencii od De Jonga, ale musi zarobić 170 mln euro. Haard odzyskuje optymizm: "kolejny sezon w końcu będzie mój". Gattuso prosi szatnię o zaufanie. Nowy trener podpisał umowę do 2024 roku i porozmawia z najważniejszymi graczami. Alonso zostanie w GP Azerbejdżanu najdłużej jeżdżącym kierowcą w historii.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tylko że Gavi powinien odpocząć, jego organizm musi mieć czas na regenerację przed sezonem bo stanie się z nim jak z pedrim
« Powrót do wszystkich komentarzy