Le10Sport: Ousmane Dembélé zaakceptował ofertę Chelsea

Julia Cicha

8 czerwca 2022, 18:06

Sport, Le10Sport

72 komentarze

Fot. Getty Images

Szanse na pozostanie Ousmane’a Dembélé w Barcelonie są coraz mniejsze. Portal Le10Sport poinformował dziś nawet, że Francuz zaakceptował ofertę Chelsea. Wcześniej zainteresowanie wykazywało PSG, ale w ostatnich tygodniach zapał paryżan nieco osłabł.

W Barcelonie nie mówi się już o przedłużeniu umowy ze skrzydłowym. Po ostatnich spotkaniach z jego agentem nie poczyniono postępów w negocjacjach, choć klub wciąż czeka na konkretną odpowiedź. Barça na pewno nie poprawi już swojej oferty. Xaviemu zależało na zatrzymaniu Dembélé, ale wydaje się, że nie będzie to możliwe.

Na Camp Nou być może trafi za to Robert Lewandowski. Polak gra na innej pozycji, ale niektóre media porównują go do Ousmane’a pod względem okoliczności, w jakich może dojść do jego transferu. Kilka lat temu Francuz zbuntował się w Borussii Dortmund, by wymusić odejście do Barçy, a teraz to samo może zrobić Lewy. Na razie gracz Bayernu zachowuje się uczciwie wobec aktualnego pracodawcy, ale nie wiadomo, czy nie zmieni zdania, jeśli Niemcy pozostaną niewzruszeni na jego prośby. Lewandowski jest profesjonalistą, więc trudno spodziewać się, by mógł pójść w ślady młodszego kolegi, który nie stawił się na treningach Borussii, by wywrzeć na niej presję. Niemniej jednak nic nie jest na razie wykluczone.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

nareszcie skończą się te artykuły o ostatnim spotkaniu i ostatniej szansie na ostateczne porozumienie.
« Powrót do wszystkich komentarzy