Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

8 czerwca 2022, 07:49

41 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Lewandowski naciska" - crack przesyła pojednawczą wiadomość, by Bayern pozwolił mu odejść: "niech to się skończy, nie jesteśmy wrogami". Bawarczycy dalej opierają się, a Polak rozważa niepojawienie się na początek presezonu. Schizma w golfie - Dustin Johnson wycofał się z PGA, by dołączyć do wielomilionowej Superligi w w Arabii Saudyjskiej. Estebaranz: "ludzie zapominają, że Tenerife pokonało też Barçę". Kluczowy pojedynek w Badalonie - wyrównany kataloński półfinał, Real jest już w finale. Kane uratował Anglię w Niemczech. Reus w finale w hokeju na wrotkach po pokonaniu Barçy w Palau.

"Lewandowski: dojdziemy do porozumienia" - Sport prezentuje wypowiedzi Polaka. "Poinformowałem klub o mojej decyzji, żeby nie było spekulacji. Szanuję Bayern, ale chcę rozpocząć nową przygodę. Został mi rok umowy i Bayern może jeszcze zarobić na moim transferze. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Nie jestem egoistą, nie będę dolewał oliwy do ognia. Cisza jest ważna na rynku transferowym". Gerard Moreno został zaoferowany Barcelonie. Alarm w kwestii sprzedaży piłkarzy, pojawia się pośpiech. Real zapłaci sto milionów za Tchouameniego. Barça gra o finał w Badalonie. Wpływ Gaviego na reprezentację Luisa Enrique. W sekcji felietonów: "presja zasługująca na nagrodę", "niemożliwy przepis Pepa".

"Głos socios" - zgromadzenie 16 czerwca będzie piątym w ciągu roku, w którym Laporta domaga się zatwierdzenia przez socios decyzji. Zarząd chce akceptacji wielu dróg finansowych w celu uzyskania możliwości przebudowy kadry. Kolejne dwa lata z najbardziej wszechstronną zawodniczką - Crnogorcević przedłużyła umowę. Reus zdobyło Palau i zagra w finale. Zaskoczyło Barçę i zmierzy się z Liceo. Trzecie starcie w wyrównanym półfinale między Barçą a Penyą. Mnóstwo wątpliwości do rozwiązania - Diego Martínez ma kadrę z wieloma znakami zapytania. Barça gra na wyjeździe z El Pozo w pierwszym meczu ligowych ćwierćfinałów. Ponad 6 tysięcy biletów sprzedanych na mecz Girony z Tenerife.

Marca pisze, że Real doszedł do porozumienia z Monaco ws. Tchouameniego, pokonując w wyścigu Liverpool i PSG. Decydujące było życzenie piłkarza. Real świętuje wyjście Laso ze szpitala awansem do finału. Unai Simón: "strzegę swojego życia prywatnego lepiej niż bramki".

"Całkowite porozumienie ws. Tchouameniego" - Real i Monaco uzgadniają transfer w wysokości 80 mln euro + 20 mln zmiennych. PSG naciskało do samego końca. Modrić przedłuży dziś umowę o jeden sezon. "Iberyjski mundial jest na dobrej drodze" - Miquel Iceta jest optymistą i zapewnia, że Hiszpania ma siłę w sporcie. Soler, Raúl De Tomas i Sarabia celami Atlético. Luis Enrique ma 15 stałych piłkarzy, teraz kontynuuje próby przed mundialem. Pablo Laso jest już w domu, a Real w finale. Tavares dobił Baskonię w Vitorii.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

100 baniek za jakiegoś małolata , ich wszystkich po….ło
« Powrót do wszystkich komentarzy