Santi Cazorla: Barcelona musi zatrzymać Gaviego i Pedriego

Maciej Łoś

4 czerwca 2022, 10:30

Marca, FC Barcelona

4 komentarze

Fot. Getty Images

Santi Cazorla przyjechał wczoraj do Barcelony i odwiedził Camp Nou oraz klubowe muzeum Barçy. Zawodnik Al Saad wypowiedział się na temat Xaviego oraz młodych piłkarzy Blaugrany.

Xavi: On zawsze był dla mnie wyznacznikiem. Najpierw jako piłkarz, ponieważ miałem tę przyjemność dzielić z nim szatnię i przeżyć wiele wspaniałych momentów, mierzyłem się z nim także w lidze hiszpańskiej. Potem Xavi był moim trenerem w Al Saad. To wspaniały człowiek, nie tylko jeśli chodzi o aspekt piłkarski. Jest idealnym szkoleniowcem dla Barcelony. Zna doskonale ten klub, dla niego prowadzenie Barçy jest spełnieniem marzeń i życzę mu samych sukcesów.

Młodzi piłkarze: Imponują mi tacy piłkarze jak Pedri czy Gavi, wychowankowie, którzy radzą sobie znakomicie w pierwszej drużynie. Bardzo lubię ich oglądać, Pedri jest fantastycznym graczem obdarzonym wielkimi umiejętnościami. Dla Barcelony tacy zawodnicy mogą okazać się kluczowi. To jest klub, który zawsze chce walczyć o trofea i Xavi wie, jakie są oczekiwania kibiców. Liczą się nie tylko tytuły, ale także piękna gra, dlatego potrzebni są tacy gracze jak Pedri i Gavi. Klub musi zrobić wszystko, żeby ich zatrzymać na wiele lat.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Święte słowa Santi! Szkoda, że jemu nie dane było założyć koszulki Blaugrany, bo to jeden z niewielu hiszpańskich graczy epoki Xaviego czy Iniesty który umiejętnościami pasowałby do Złotej drużyny Guardioli. Po jego wypowiedziach widać, że lubi nasz klub i dobrze mu życzy. Szacunek Cazorla!
« Powrót do wszystkich komentarzy