Jordi Cruyff: Teraz rozpoczyna się praca poza boiskiem

Mateusz Doniec

23 maja 2022, 00:26

Barca TV

4 komentarze

Fot. Getty Images

Jordi Cruyff skomentował porażkę z Villarrealem na zakończenie sezonu. Holender podkreślił też, że teraz przede wszystkim trzeba działać poza boiskiem.

Barça TV: Jakie macie odczucia po tej porażce w ostatnim meczu sezonu?

Jordi Cruyff: Chcieliśmy zakończyć sezon z dobrymi odczuciami, ale nie rozegraliśmy dobrego meczu. Cel został już osiągnięty tydzień temu. Teraz rozpoczyna się praca poza boiskiem.

Jaką ocenę wystawiasz drużynie?

Ja bym zwrócił uwagę na dwie rzeczy: po pierwsze na oczekiwania na początku sezonu i po drugie na to, jak zespół sprawował się w październiku i listopadzie oraz jak dobrze udało się zareagować. Nigdy nie da się być w pełni zadowolonym, ale nie można zapominać, że mieliśmy bardzo trudne momenty.

Jakie klub ma teraz cele?

Musimy działać w marginesie naszych możliwości. Wszyscy wiemy, jak wygląda sytuacja z finansowym fair play. Mamy plan A, plan B, plan C i plan D, ale zobaczymy, co rzeczywiście uda się zrobić.

Barcelona wybiera się teraz do Australii…

Lecimy bardzo daleko i to dobra okazja, aby spotkać się z tamtejszymi kibicami. Po tym meczu praca przeniesie się przede wszystkim poza boisko.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

@gaucho104 na pewno trwa cały czas ale on miał na myśli że na boisku się skończyła i została tylko w biurach więc możesz zluzować

@gaucho104 ja jestem cały czas zluzowany haha

@Mroziu to Ty po tym komentarzu powinieneś zluzować jak nie wyczaiłeś tutaj ironii...

Ta praca za boiskiem powinna już dawno trwać, a nie dopiero się zaczynać...