Éric García: Ansu jest jednym z tych piłkarzy, którzy rodzą się z talentem i magią

Łukasz Lewtak

8 maja 2022, 00:43

Mundo Deportivo, Sport

1 komentarz

Fot. Getty Images

Éric García udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów po zwycięskim meczu Barcelony z Betisem na Benito Villamarín w 35. kolejce LaLigi (2:1). Hiszpański środkowy obrońca komplementował Ansu Fatiego oraz cieszył się z awansu Barçy do Ligi Mistrzów.

- Ansu jest jednym z tych piłkarzy, którzy rodzą się z tym talentem i tą magią. Miejmy nadzieję, że kontuzje będą go omijać, bo w ciągu 20 minut pokazał, co potrafi zrobić dla tej drużyny.

- Pierwszym celem było dostanie się do Ligi Mistrzów, a teraz mamy drugi cel, którym jest zajęcie drugiego miejsca. To była trudna podróż, bo Betis to świetny zespół, a do tego rozgrywał pierwszy mecz na własnym stadionie po wygraniu Copa del Rey.

- Zdobycie bramki przez rywali dwie minuty po objęciu przez nas prowadzenia było dla nas bolesne, ale drużyna dobrze na to zareagowała. W meczach z Cádizem i Rayo Vallecano nie mieliśmy tyle szczęścia, ile potrzebowaliśmy.

- Kiedy przybył Xavi, byliśmy w skomplikowanej sytuacji. My wszyscy, którzy tu jesteśmy, chcemy jak najlepiej dla klubu, bo czujemy jego barwy i wiedzieliśmy, że nie możemy pozostać poza Ligą Mistrzów.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Koulibaly był y idealnym partnerem dla Araújo