Jordi Cruyff: Nie graliśmy tak źle, aby przegrywać 0:3

Mateusz Doniec

14 kwietnia 2022, 23:36

Marca

11 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Cruyff stwierdził po odpadnięciu Barçy z Ligi Europy, że zespół nie zasługiwał na wynik 0:3, oraz podkreślił, że zaskoczyła go obecność tak wielu kibiców Eintrachtu.

Spotkanie: Ten mecz nam nie wyszedł. Zaczęło się od karnego, którego przeciwko nam zawsze się odgwizduje. Zabolał nas tak szybki gol na 0:1.

Kibice Eintrachtu: Na stadionie było mnóstwo kibiców rywali. Zaskoczyło mnie to. Graliśmy u siebie, ale tego nie odczuwaliśmy. Nie graliśmy tak źle, aby przegrywać 0:3. Mieliśmy kilka okazji, ale trzeba być maksymalnie skutecznym.

Atmosfera: Czujemy smutek. Byliśmy szczęśliwi, bo rozgrywaliśmy świetne mecze, więc to wielka szkoda, że ta radość w końcu została przerwana. Teraz musimy się podnieść i walczyć dalej. Mimo odpadnięcia z Ligi Europy, w LaLidze musimy walczyć do końca.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czarna (a raczej biała) rozpacz. Nie pierwszy już raz, pseudo socios są sprawcami skandalu biletowego. Przedkładają własne korzyści ponad dobro klubu, którego są współwłaścicielami. Żenada!

Zamiast posypać głowę popiołem, przeprosić kibiców i wziąć się do roboty, wychodzi i zakłamuje obraz, który dla wszystkich był klarowny. Panie Jordi, nie przystoi takie zachowanie.

Dlaczego nikt nie potrafi powiedzieć że lepszy zespół wygral? Dlaczego wiecznie gadają jakby byli odklejeni i oglądali nie ten mecz co trzeba.
konto usunięte

Chłopie xD Eintracht nas zmiażdżył a ty jakieś farmazony opowiadasz. Eintracht- 9 drużyna ligi niemieckiej. Nie Bayern, nie Borussia xD

Przeproś kibiców

Ma rację, bardziej tak na 4 lub 5-0...

Dziady wersja katalońska

Fajna literówka, Eintracht grał a my im przygrywaliśmy.

Co ty gadasz łysy jakby Eintracht strzelał lepiej to byłoby więcej niż 0:3.