Luuk de Jong: Jestem tu, gdy drużyna mnie potrzebuje

Julia Cicha

11 kwietnia 2022, 09:47

Sport, MD

39 komentarzy

Fot. Getty Images

Jeden z bohaterów wczorajszego meczu Luuk de Jong skomentował na gorąco wygraną z Levante w rozmowie z mediami.

- Strzelanie goli zawsze jest świetne, ale zrobienie tego w końcówce i wygranie spotkania, co zdarzyło mi się kilka razy, jest wyjątkowe. To nie są normalne odczucia. Cieszę się z powodu drużyny, kiedy mnie potrzebuje, jestem tu. Muszę czekać na swoje szanse.

- Zespół wie, co trzeba robić, kiedy jestem na boisku. Zawsze można dośrodkować w pole karne i stworzyć niebezpieczeństwo.

- Przeszedłem koronawirusa, ale nie miałem objawów. Czułem, że mogłem grać, choć nie było to dozwolone. Gra przeciwko Sevilli byłaby piękna, z Eintrachtem też sądziłem, że mógłbym pomóc. Cieszę się, że wróciłem i byłem ważny.

- Jesteśmy pewni siebie, nie graliśmy dziś dobrze, ale wygraliśmy. To sprawia, że się rozwijamy. Musimy grać lepiej, bo to nie był nasz poziom. Możemy jednak być z nas dumni. Chcemy wygrać wszystkie mecze do końca sezonu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja go nigdy nie cisnąłem co można sprawdzić bo wiedziałem, że nie przyszedł za grube miliony i nie pchał się tu na siłę a załatwił już nam ładnych parę pkt. Bez jego bramek bylibyśmy pewnie jeszcze gdzieś na 5-6miejscubalboni gorzej. Gość za czapkę gruszek za niedługo zrobi więcej niż Griezmann za 120baniek z kosmiczna pensja przez 2 lata
« Powrót do wszystkich komentarzy