Ferran Torres: Uzyskaliśmy remis, który może być wartościowy w kontekście rewanżu

Dariusz Maruszczak

7 kwietnia 2022, 23:19

Movistar+, Marca

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Ferran Torres udzielił krótkiego wywiadu telewizji Movistar+ po meczu z Eintrachtem, w którym jego gol dał drużynie wyrównanie.

Ocena: To ćwierćfinał Ligi Europy, więc ta intensywność gry jest normalna. Spodziewamy się takiej samej intensywności w rewanżu. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny rywal, ale udało nam się strzelić gola po tym, jak przegrywaliśmy, i to jest ważne. Teraz przyjdzie nam grać u siebie. Uzyskaliśmy remis, który może być wartościowy w kontekście rewanżu.

Murawa: Kiedy przyjechaliśmy, widzieliśmy, że boisko nie jest w najlepszym stanie, ale to nie jest żadna wymówka, ponieważ jesteśmy zawodnikami o dużej jakości i potrafiliśmy wyrównać.

Trofeum: Jesteśmy Barceloną i musimy walczyć we wszystkich rozgrywkach, w których bierzemy udział. To oczywiste, że Liga Europy jest celem.

Gol: To była dobra bramka, byliśmy cierpliwi. Przechodziliśmy z jednej strony na drugą i zagraliśmy z Frenkiem na klepkę, co skończyło się trafieniem. Zdobywanie bramek zawsze jest ważne dla zawodników grających z przodu, ale najważniejsza jest pomoc ekipie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Trzeba także wspomnieć, że to Pedri rozciągnął grę i podał do Dembele w akcji bramkowej.

Skuteczność Ferrana jest niska za to ilość okazji do których dochodzi ogromna.
Niech ktoś coś z tym zrobi.

Na szczęście nie miał dużo czasu do myślenia ,bo by przestrzelił..

Super poklepali, 80% gola to zasługa Holendra ????