Mateu Alemany: Nie jesteśmy blisko ogłoszenia żadnego porozumienia

Julia Cicha

10 marca 2022, 23:11

AS

2 komentarze

Fot. Getty Images

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu z Galatasarayem Mateu Alemany udzielił kilku wypowiedzi w telewizji i skomentował kwestię potencjalnych transferów do Barcelony.

Zmiany Xaviego: Kiedy gra się dwa razy w tygodniu, trzeba rotować składem. To trudne zadanie dla trenera. Po zimowym okienku, gdy skupiliśmy się na ofensywie, mamy pewną łatwość w rotowaniu składem. Odzyskaliśmy też ważnych piłkarzy, co nam pomaga.

Rewolucja: Trzeba iść dalej. W lidze jesteśmy z tyłu, musieliśmy zmienić rytm, trzeba wygrywać bez przerwy. Transfery zadziałały, widać już pracę Xaviego. Jesteśmy na dobrej drodze, ale piłka jest taka, że po dwóch złych meczach wydaje się, że wszystko się wali.

Odpowiedź Camp Nou: Dziękujemy naszym kibicom, nie możemy powiedzieć nic innego. Gdy szło nam źle, wspierali nas i byli cierpliwi. Widać, że teraz dobrze się bawią.

Słowa Xaviego: Mogę jedynie powiedzieć, że zawsze zgadzam się z trenerem. Wszyscy są zainteresowani przyjściem do Barcelony, gdy ich o to pytamy. To dobre wiadomości, mamy dobrą pozycję na rynku.

Håland: Nigdy nie mówię o konkretnych nazwiskach, szczególnie o graczach innych drużyn.

Christensen: Nie jesteśmy blisko ogłoszenia żadnego porozumienia.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zapomniałem o najlepszym zawodniku Barcy. Cześć Mateusz!

Typowa gierka medialna. Mati nie jest głupi, jakby powiedział coś o transferach to zaraz cena by podskoczyła.