Mateu Alemany: Zasłużyliśmy na wygraną, po wysiłku z czwartku nie było łatwo

Julia Cicha

20 lutego 2022, 19:44

Mundo Deportivo

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Dyrektor sportowy FC Barcelony Mateu Alemany pochwalił drużynę za dzisiejszy występ i podkreślił wagę zwycięstwa z Valencią po wysiłku włożonym w czwartek w mecz z Napoli.

- Zasłużyliśmy na wygraną. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa nad niezwykle trudnym rywalem, na trudnym terenie. Po wysiłku z czwartku nie było to łatwe.

- Poza statystykami ważne są gra, intencje i progres. To, czym według trenera ma stać się Barca. Wszyscy tak uważamy. Dziś drużyna zagrała naprawdę dobrze.

- Zimą chcieliśmy sprowadzić klasowych zawodników i Aubameyang oczywiście jest jednym z nich. Ferran Torres rozegrał ostatnio bardzo dobre spotkanie, choć brakowało mu skuteczności. Dobrze pracuje, to ważne. Dziś też dobrze się spisał.

- Przyjazd na Mestalla zawsze jest wyjątkowy. Czuję tutaj ciepłe uczucia kibiców. Moje wspomnienia są niezwykłe, to zawsze będzie wyjątkowe.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pozdrawiam tych którzy już w tamtym sezonie Desta sprzedawali. Koleś to młodziutki piłkarz który dopiero się rozkręca i rozwija. W defensywie jest bardzo nieustępliwy i radzi sobie coraz lepiej. W ofensywie tez bardzo dobrze się pokazuje i porusza między strefami, daje możliwość rozegrania kolegom. Przy Alvesie sporo się nauczy

Alemany - szef totalny. To chyba największe wzmocnienie od kilku lat w naszym klubie.

Ale on mi przypomina gościa z Kradzieży Stulecia.

Trudno w to uwierzyć ,że Figo pełni u nas funkcję dyrektora sportowego ;)

Widzę Alemany'ego i już micha się cieszy:)

Alemany wierzę Tobie!

krulu prowadz nas

Mądrego dobrze posłuchać.

Jak Mati tak mówi to musi być prawda.