Jordi Cruyff: Ferran na pewno jeszcze strzeli, ważne, że jest w polu karnym

Julia Cicha

17 lutego 2022, 21:43

Marca

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Cruyff ocenił zakończony niedawno mecz z Napoli i stwierdził, że Barcelona powinna była pokonać Włochów. Teraz chce jednak skupić się na niedzielnym spotkaniu w lidze, a dopiero potem myśleć o rewanżu.

Wynik: Nie był sprawiedliwy, drużyna grała bardzo dobrze, miała wiele okazji bramkowych. Dynamika gry i pressing były dobre… Nie jest łatwo stworzyć tak wiele szans przeciwko włoskiemu zespołowi. Wszystko poszło dobrze poza ostatnim zagraniem.

21 szans: Brakowało goli. Mieliśmy wiele okazji i pozytywne jest to, ile szans wykreowaliśmy. Tędy droga do zwycięstw.

Remis: Bardzo nam pasuje, że anulowano większą wartość bramek wyjazdowych. Napoli widziało, do czego jesteśmy zdolni. Jesteśmy dumni z tego, jak zagraliśmy, ale mieliśmy ochotę wypracować sobie przewagę. Musimy próbować być bardziej skuteczni.

Rewanż: Nauczyłem się myśleć mecz za meczem. Teraz trzeba odpocząć i skupić się na niedzielnym spotkaniu.

Ferran Torres: Wie, że miał okazje, a ma je tylko ktoś, kto jest w odpowiednim miejscu. To dobry znak. Jest w formie i tam, gdzie zespól go potrzebuje. Bramki to kwestia czasu. Na pewno trafi do siatki i będzie bohaterem. To część młodości, miał wielkie chęci. Najważniejsze, że jest tam, gdzie powinien, czyli w polu karnym.

Frekwencja: Robiła wrażenie, oby było tak zawsze.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Już to słyszałem o Griezmanie

@fanoflakers ale Torres jest młody i wiele się może nauczyć, poza tym zagrał dopiero kilka spotkań w Barcy.
Do Grizzmanna to porównaj De Jonga - potrafił się zaaklimatyzować i coś wnieść do drużyny czego jej brakuje, a Francuz nie.
« Powrót do wszystkich komentarzy