Yannick Carrasco: Nie sądzę, by Alves chciał trafić w piłkę

Julia Cicha

7 lutego 2022, 09:47

Sport

43 komentarze

Fot. Getty Images

Po meczu z Barceloną Yannick Carrasco wyraził opinię na temat czerwonej kartki dla Daniego Alvesa oraz przyznał, że rywale rozegrali bardzo dobry mecz.

- Alves powiedział mi, że przebiegłem przed nim i nadepnął mnie niechcący. Moim zdaniem zrobił to, bo chciał, żebym to poczuł. Nie widziałem powtórki, ale nie sądzę, by zagrał tak wysoko, żeby dotknąć piłkę.

- Gdybym nie został na ziemi, VAR nie zawołałby sędziego do obejrzenia powtórki. Musiałem wołać arbitra, który później potwierdził czerwoną kartkę.

- Musimy dalej walczyć, pracować i iść naprzód. Gol wyrównujący odmienił mecz. Barça grała bardzo dobrze, wiedziała, co musiała robić. Wykorzystała okazje, które miała. Później, gdy została w dziesiątkę, nie umieliśmy stworzyć dużego zagrożenia.

- W tym sezonie tracimy wiele goli po stałych fragmentach gry, strzałach głową. To dla nas trudne, gramy dość słabo przy akcjach ze stojącej piłki.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Faul był ewidenty, celowy. Dani Alves zachował się prostak czy kretyn. Chciał żeby to wyglądało na przypadkowe .Już wcześniej faulował Casco na polu karnym.Wtedy mu sie upiekło. Trzeba go się bać z tyłu.

@ArturS moim zdaniem to nie było celowe, chciał się zastawić i zagarnac piłkę noga, ale byl spóźniony i wyszło jak wyszło. A z faulem na Carasco jeśli chodzi Ci o to gdzie chciał się przecisnąć przez dwóch rywali to chyba chciałeś powiedzieć, ze upiekło się Carrasco ze nie dostał żółtej kartki za symulke?

@Saimon4 Twoje zdanie. Większość ludzi którzy oglądali mecz i powtórki podjęliby taką decyzję jak arbiter spotkania.
Wg mnie bezsensowne, celowe wejście w nogę Carasco.

@R_da_Souza_Faria nie nadinterpretuj sobie tego co napisałem, odnosiłem się do tego, ze według mnie wejście nie było celowe. Nigdzie nie napisałem, ze czerwona była niesłuszna, czerwona była obowiązkowa w tej sytuacji, ale nie uważam żeby zrobił to specjalnie, takie rzeczy na boisku się zdarzaja co nie zmienia tego, ze czy to było celowe czy nie to czerwo się należało.
« Powrót do wszystkich komentarzy