Media: Ousmane Dembélé osiągnął ustne porozumienie z PSG [Aktualizacja 22:17]

Maciej Łoś

30 stycznia 2022, 20:39

Sport, Santi Aouna, Gerard Romero

121 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak donosi Santi Aouna, Ousmane Dembélé doszedł do porozumienia z PSG. Teraz Francuzi muszą dogadać się z Barceloną w sprawie transferu, a jeśli tak się nie stanie, skrzydłowy przeniesie się do Paryża latem.

Jako pierwszy o porozumieniu między Dembélé i PSG poinformował wspomniany wyżej Aouna, a kilkanaście minut później doniesienia te potwierdził Sport. Według katalońskiego dziennika francuski klub negocjuje już z Barceloną wykupienie przed zakończeniem zimowego okna transferowego, które zostanie zakmknięte jutro o północy. Gerard Romero twierdzi, że Barça będzie oczekiwać 20 milionów euro za swojego skrzydłowego. Paryżanie nie chcą płacić takiej kwoty, ale według tego dziennikarza są skłonni włączyć do operacji Mauro Icardiego.

Zielone światło do rozmów z dyrektorem sportowym PSG dał Mateu Alemanyemu agent Dembélé Moussa Sissoko. Obydwie strony będą teraz miały nieco ponad 24 godziny na to, żeby osiągnąć porozumienie. W przeciwnym razie skrzydłowy trafi do Paryża latem po wygaśnięciu jego kontraktu z Barçą. Katalończycy kilkukrotnie oferowali zawodnikowi przedłużenie umowy, ale jego żądania finansowe były zbyt wysokie. Do tej pory nie wiadomo, jaką ofertę otrzymał Dembélé od drużyny wicemistrza Francji.

Aktualizacja

20:54

Julien Maynard: Ousmane Dembélé prawdopodobnie nie opuści Barcelony zimą.

21:01

Fabrizio Romano potwierdza doniesienia Santiego Aouny i dodaje, że Manchester United nie był zainteresowany sprowadzeniem Francuza.

21:10

Tottenham złożył ofertę za Francuza, ale wymagania finansowe jego i agenta Moussy Sissoko są zbyt wysokie.

22:07

Ferran Martínez: Negocjacje między klubami są w początkowej fazie. Barça chciałaby włączenia do operacji Juana Bernata, ale zawodnik nic o tym nie wie. Mauro Icardi nie chce odejść z Paryża.

22:17

RAC1: Barcelona nie chce wymieniać zawodników, tylko oczekuje pieniędzy za sprzedaż Ousmane'a Dembélé, ponieważ potrzebuje ich do uregulowania limitu wynagrodzeń.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ojjj, jeśli PSG to dam sobie rękę uciąć, ze pójdzie za darmo w lipcu. Przecież wykupienie go za jakikolwiek hajs czy nawet wzięcie za darmo teraz to byłoby pójście na rękę Barcy, a tego PSG na bank nie zrobi…
« Powrót do wszystkich komentarzy