Alavés - Barcelona: przewidywane składy

Dariusz Maruszczak

23 stycznia 2022, 11:30

MD, Sport, AS, Marca

26 komentarzy

Barcelona dziś o 21:00 zmierzy się z Alavés w 22. kolejce LaLigi. Xavi jak zwykle musi wystawić jedenastkę, mając wiele absencji w zespole. Na jaki skład zdecyduje się trener Blaugrany?

Swoje przewidywania co do zestawienia obu zespołów opublikowały dzienniki Mundo Deportivo, Sport, AS i Marca. Uważają one, że od pierwszej minuty w drużynie Barcelony zagrają Ter Stegen, Araujo, Piqué, Busquets, Luuk de Jong i Ferran Torres. Mundo Deportivo i AS stawiają, że w defensywie znajdzie się Clement Lenglet, a pozostałe dwie gazety widzą w jego miejsce Jordiego Albę. Pierwszy z wymienionych dzienników przewiduje występ Sergiño Desta, choć pozostałe periodyki umieściły w swoich składach Daniego Alvesa. Tylko Sport nie wierzy, że Xavi postawi na Pedriego, a możliwe są różne konfiguracje drugiej linii z Frenkiem de Jongiem lub Nico. Kataloński dziennik wyłamał się też w kontekście ataku, gdzie zamiast Abde umieścił Ferrana Jutglę.

Jeżeli chodzi o skład Alavés, w wyjściowym składzie mają znaleźć się Pacheco, Laguardia, Lejeune, Javi López, Rioja, Escalante, Joselu i Edgar. Marca widzi na prawej obronie Aguirregaribię, a pozostały dzienniki - Martína. Mundo Deportivo i Marca przewidują występ Toniego Moyi i Jasona. Sport zgadza się co do obecności pierwszego z wymienionych, dodając do niego De la Fuente, a AS obok Jasona umieściło w składzie Pinę.

Przewidywane składy wg Mundo Deportivo

Alavés: Pacheco, Martin, Laguardia, Lejeune, Javi López, Rioja, Toni Moya, Escalante, Jason, Joselu, Edgar.

Barcelona: Ter Stegen, Araujo, Piqué, Lenglet, Dest, Nico, Busquets, Pedri, Ferran Torres, Abde, Luuk de Jong.

Przewidywane składy wg Sportu

Alavés: Pacheco, Martin, Laguardia, Lejeune, Javi López, Rioja, Toni Moya, Escalante, Edgar, Joselu, De la Fuente.

Barcelona: Ter Stegen, Dani Alves, Araujo, Piqué, Jordi Alba, Nico, Busquets, Frenkie de Jong, Ferran Torres, Jutglà, Luuk de Jong.

Przewidywane składy wg ASa

Alavés: Pacheco, Martin, Laguardia, Lejeune, Javi López, Rioja, Pina, Escalante, Jason, Joselu, Edgar.

Barcelona: Ter Stegen, Dani Alves, Araujo, Piqué, Lenglet, Pedri, Nico, Busquets, Ferran Torres, Abde, Luuk de Jong.

Przewidywane składy wg Marki

Alavés: Pacheco, Aguirregaribia, Laguardia, Lejeune, Javi López, Rioja, Toni Moya, Escalante, Jason, Joselu, Edgar.

Barcelona: Ter Stegen, Dani Alves, Araujo, Piqué, Jordi Alba, Pedri, Frenkie de Jong, Busquets, Ferran Torres, Abde, Luuk de Jong.

Mecz Deportivo Alavés - FC Barcelona obejrzysz na kanale Eleven Sports 2 na platformie Player. Kliknij tutaj!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie oglądam meczów Barcelony ostatnio bo słaby internet w pracy na statku na to nie pozwala ale zaglądam na stronę tutaj i dawno nie widziałem takiej jedności jeśli chodzi o opinie na temat jednego zawodnika. Chodzi o Albę, także życzę Wam i sobie zeby dzisiaj nie wyszedł w postawie
« Powrót do wszystkich komentarzy