Christo Stoiczkow do Dembélé: Nigdy nie zrozumiałeś, czym jest Barcelona

Julia Cicha

21 stycznia 2022, 16:30

Marca

60 komentarzy

Fot. Getty Images

W związku z obecną sytuacją Ousmane’a Dembélé i zamieszaniem, jakie wywołuje to w klubie oraz w świecie piłki nożnej, Christo Stoiczkow ostro skrytykował Francuza w mediach.

Bułgar przeanalizował liczbę meczów straconych przez skrzydłowego z powodu kontuzji, a następnie powiedział w telewizji TUDN: - ja, jako obcokrajowiec, zaangażowałem się w grę w Barcelonie, by ją poznać w epoce Kubali, Carrasco, Linekera, José Mari Bakero, Julio Salinasa. Znałem historię klubu, a ty, Ousmane, nigdy nie zrozumiałeś, czym jest Barcelona.

- Jeśli nie chcesz być w Barcelonie, przynajmniej nie przynoś hańby temu herbowi, zostaw tę koszulkę i odejdź. Dziękuję za oszukiwanie ludzi, że umiesz grać w piłkę. Mówię to ja, który grałem na twojej pozycji. Panie Laporta, proszę otworzyć drzwi i niech Dembélé odejdzie. Osoby, które nie czują barw Barçy, niech odejdą.

- Xavi, pochwalam twoją decyzję o niepowoływaniu Dembélé. Ta szatnia zasługuje na szacunek, 121 lat historii zasługuje na szacunek. Jeśli ktoś tego nie robi, do widzenia – zakończył Stoiczkow.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Christo Stoiczkow: Ślepo wierzę w Ronalda Koemana

Pozyskanie Frenkiego de Jonga i Antoine’a Griezmanna jest bardzo ważne. Junior to świetny gracz, na lewej obronie pojawiła się rywalizacja.


− Dembélé rozwinie się, nie będzie ciążyła na nim taka presja. Uwolni się spod niej i będziemy mieli niesamowitą drużynę.

List otwarty Christo Stoiczkowa do Philippe Coutinho

Stoiczkow: Yerry Mina ma przed sobą wspaniałą przyszłość XD XD XD XD

Stoiczkow: Ja bym zatrudnił Sampaoliego
tego jest pełno.

Jak zawieje wiatr niestety, do tego bez klasy ale jemu jej zawsze brakowało, choć wiem że niektórym to imponuje.

@Gall ale ze nie mozna zmienic zdania? mowisz o kims ze jest dobrym czlowiem, on popelnia morderstwo i musisz sie tego trzymac bo cie nazwa chorągiewką?

@catalanian09 Bardziej piję do tego że mówi często to co jest modne, a już poza tym to nie znoszę hipokrytów a vulgar bulgar jest ultra hipokrytą, nie napiszę nic ostrzej bo jest też legendą klubu.

@Gall spoko z tym sie zgodze :)
« Powrót do wszystkich komentarzy