Jordi Alba: Musimy dalej pracować, słowa są niepotrzebne

Julia Cicha

21 stycznia 2022, 09:00

Marca, Sport

35 komentarzy

Fot. Getty Images

Jordi Alba nie ukrywał rozczarowania po porażce z Athletikiem i odpadnięciu z Pucharu Króla. Obrońca podkreśla, że konieczna jest dalsza praca.

Pech: W drugiej połowie i w dogrywce dobrze rywalizowaliśmy. W pierwszej połowie nie było najlepiej. Musimy poprawić wiele rzeczy, starać się lepiej atakować, mieć większe posiadanie piłki, nie pozwalać na wymianę pozycji przez rywali… Szkoda. Uciekła nam szansa. Musimy to przeanalizować i iść dalej.

Rozwiązanie: Musimy dalej pracować. Słowa są niepotrzebne, trzeba robić wszystko dobrze. Droga z Xavim jest pozytywna, ale to trudny sezon. Mamy nowych piłkarzy, ale w zespole jest jakość. To bardzo trudny sezon na poziomie indywidualnym i drużynowym. Weterani muszą ciągnąć zespół i zachęcać młodych graczy. Chcemy dalej się poprawiać.

Ferran Torres: Znamy jego umiejętności. Strzelił pięknego gola i na pewno bardzo nam pomoże. Koniec końców liczą się jednak wygrane, a tych nie ma. Musimy się poprawić, żeby nadeszły.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z całym szacunkiem ale mam nadzieje ze to twój ostatni sezon w Barcelonie. Tiger Bonzo ma lepsza psyche od Alby. Chłop jest wrakiem piłkarza. Gaya to must have na już, szkoda ze się nie udało w zimowym ale nawet Alemany nie jest cudotwórcą.

@Janas11224
Też bym bardzo chciał Gaye, tylko pytanie czy on do nas chce? Odpowiedni kontrakt mógłby w tym pomóc, jeśli tylko będą pieniądze.
« Powrót do wszystkich komentarzy