Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Dariusz Maruszczak

19 stycznia 2022, 13:40

Mundo Deportivo, Sport, Tuttosport, Goal.com

30 komentarzy

Fot. Getty Images

Katalońskie dzienniki przedstawiają dziś m.in. informacje związane z potencjalnym pozyskaniem przez Barcelonę Andreasa Christensena. Zapraszamy na przegląd porannych doniesień transferowych dotyczących Blaugrany.

Andreas Christensen

Mundo Deportivo: Operacja została wstrzymana ze względu na wymagania ojca Duńczyka, który domaga się premii za podpisanie kontraktu przez zawodnika, w dodatku bez rozłożenia jej na raty. Christensen nie byłby więc tanim wzmocnieniem, mimo że mógłby przybyć na Camp Nou w ramach wolnego transferu.

Sport: Negocjacje z Christensenem są zaawansowane, ale Barcelona musi aktywować operację jeszcze w styczniu, jeśli chce zachować kontrolę nad sytuacją obrońcy, który odrzuca kolejne oferty Chelsea. Duńczyk do zamknięcia zimowego okienka transferowego chce mieć już określoną przyszłość.

Erling Håland

Sport: Norweg ma w lutym ogłosić swoje odejście z Borussii, a w marcu może wskazać swojego nowego pracodawcę. Hålandem interesują się Chelsea, City, United i Juventus, ale napastnika bardziej kuszą opcje gry w Barcelonie i Realu, o ile jego wymagania finansowe zostaną spełnione. Los Blancos idą na całość i wydaje się, że byliby gotowi zapłacić 21-latkowi tyle, ile chce, aby połączyć go z Mbappe w kolejnym galaktycznym projekcie Péreza. Blaugrana też pracuje, żeby móc spełnić wymagania finansowe operacji, a ponadto może zapewnić Hålandowi rolę największej gwiazdy.

Nicolas Tagliafico

Tuttosport: Argentyńczyk, którym interesuje się Barcelona, może opuścić Ajax w styczniu za 7 milionów euro. Napoli złożyło już ofertę wypożyczenia z opcją wykupu.

Álvaro Morata

Sport/Goal.com: Przybycie Hiszpana do Barcelony może być uzależnione od ewentualnego przeniesienia się Anthony’ego Martiala do Juventusu. Manchester United będzie oczekiwał opłaty za wypożyczenie, która może wynosić około 7 milionów euro, a także przejęcia odpowiedzialności za opłacanie pełnej pensji Francuza. Barça i Sevilla też interesują się Martialem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale mi poranne doniesienia transferowe xdd
« Powrót do wszystkich komentarzy