Nico González: Musimy poprawiać te drobne detale, to one decydują, czy wygrywasz

Dariusz Maruszczak

8 stycznia 2022, 21:26

Barca TV

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Nico González po meczu z Granadą potwierdził, że detale zdecydowały dziś o utracie punktów przez Barcelonę. Przyznał też, że czuje się coraz lepiej w zespole, a zbliżające się El Clásico będzie miało duże znaczenie dla Blaugrany.

[Barça TV] Detale zdecydowały o stracie punktów. Może was to czegoś nauczyć w kontekście przyszłości?
Taki jest futbol. Drobne detale determinują, czy wygrywasz mecz, czy nie. Na przykład sytuacja z dzisiejszym rzutem rożnym, przy których zwykle wszystko się wyrównuje. Strzelili nam gola po takiej akcji. Musimy nadal poprawiać te drobne szczegóły i podążać naszą drogą.

Wyglądasz na coraz lepiej zaadaptowanego w zespole na wszystkich pozycjach, na jakich wystawia cię trener.
Tak, ewidentnie jestem coraz lepiej przystosowany z każdą grą. To mój pierwszy rok w Primera División i jestem lepiej zaadaptowany do występów z wszystkimi kolegami, a także na różnych stadionach, na których nigdy wcześniej nie grałem. Każde spotkanie jest dla mnie czymś wyjątkowym. Z każdym meczem czuję się coraz bardziej komfortowo i coraz lepiej.

W środę jest Klasyk w Superpucharze. To dobry moment na punkt zwrotny?
Tak, mamy Klasyk i półfinał bardzo znaczących i krótkich rozgrywek, które mogą nam dać pierwsze trofeum w tym sezonie. Dlatego to dla nas kluczowe spotkanie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ter stegen znowu pod koniec meczu zaczął oddawać rywalom piłke za darmo , i raz sie musiał po tym ratować , niewiem co sie stało po czerwonej kartce gaviego , mieliśmy praktycznie pod kontrolą cały mecz i znowu w ostatnich minutach wszystko sie zaczeło sypać , to granada powinna byc zmęczona ciągłym pilnowaniem obrony a nie my graniem w piłke...luk na plus , dani tak plus minus bo wrzutki i gra piłką była okej ( asysta w starym stylu) ale ogólnie mecz z cyklu " remis jak przegrana"

Diabeł tkwi w szczegółach. Dziś Gabi stracił glowe