Mundo Deportivo: Flamengo zainteresowane sprowadzeniem Neto

Maciej Łoś

1 stycznia 2022, 19:30

Mundo Deportivo, Sport

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Brazylijczyk Neto może wrócić do ojczyzny. Jak informują Mundo Deportivo Sport, sprowadzeniem bramkarza zainteresowane jest Flamengo.

Neto trafił do Barcelony za 26 milionów euro w 2019 z Valencii, do której powędrował Jasper Cillessen. Brazylijczyk nie miał jednak szans w rywalizacji o pozycję pierwszego bramkarza Barçy z Markiem-André ter Stegenem, nawet mimo faktu, że w ostatnim czasie Niemiec wyraźnie obniżył loty. 32-latek zagrał w tym sezonie zaledwie w jednym oficjalnym meczu.

Już w zeszłym roku dużo mówiło się o potencjalnym odejściu Neto, którego kontrakt z Barçą wygasa w 2023 roku. Wtedy to jego zatrudnieniem zainteresowany był Arsenal, który oferował jednak jedynie wypożyczenie, na co nie zgadzała się Barcelona. Teraz nadarza się szansa, że Brazylijczyk wróci do ojczyzny, ponieważ chętne na jego sprowadzenie jest Flamengo.

Barcelona byłaby skłonna oddać swojego rezerwowego bramkarza, ponieważ na swoją szansę czekają dwaj bramkarze z drugiej drużyny: Iñaki Peña i Arnau Tenas. Już teraz byliby gotowi przejąć rolę Neto.

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby . Powodzenia

Byłoby dobrze, choc Brazylijczycy wielkiej kasy nie dadzą.

Siwy wziął się za robote xD

Lubię go, ale nie pasuje do Barcy, a na zapleczu mamy Tenasa i Pene z których jeden powinien zostać 2. bramkarzem, a w międzyczasie niech w rezerwach ogrywa się Astralaga

Trzymam kciuki za to, żeby to była prawda!

Thank you and good luck.

Pierwszy transfer top trenera
konto usunięte

Powodzenia Neto :) dzięki za wszystko

Chciałbym zobaczyć Tenasa najbardziej. Podoba mi się jego profil.