Ideal: Alex Collado jest już w Grenadzie i niedługo podpisze kontrakt

Julia Cicha

19 grudnia 2021, 13:00

AS

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Wydaje się już niemal pewnie, że Alex Collado do końca sezonu będzie grał w Granadzie. Skrzydłowy odejdzie tam na wypożyczenie, a wczoraj pojawił się już w Grenadzie, poznał nowych kolegów oraz trenera. Jak podaje dziennik Ideal, Hiszpan czeka już tylko na rozwiązanie ostatnich kwestii formalnych.

9 grudnia Barça poinformowała w mediach społecznościowych o wypożyczeniu Collado, co spotkało się ze zdziwieniem Granady, ponieważ negocjacje wciąż trwały i nie były jeszcze domknięte z powodów finansowych. Andaluzyjczycy postawili nawet ultimatum w kwestii dojścia do porozumienia. Teraz wydaje się, że brakuje już tylko podpisu i Collado ostatecznie trafi do Granady do czerwca 2022 roku.

Ideal podaje też, że Granada chce zawrzeć w umowie opcję kupna skrzydłowego oraz pewne korzyści w przypadku sprzedaży gracza. Tak czy inaczej Collado będzie mógł już od poniedziałku trenować z kolegami, a na debiut będzie musiał poczekać do 2 stycznia i starcia z Elche. Po pół roku bez gry taka szansa jest mu bardzo potrzebna. Przypomnijmy, że ostatecznie zawodnik nie został zarejestrowany ani w pierwszym zespole Barçy, ani w rezerwach, przez co jego sytuacja była bardzo trudna. Alex jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących wychowanków katalońskiego klubu i niewykluczone, że będzie w nim jeszcze miał jakąś przyszłość.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pewnie od razu nie zagra, ale na pewno zerknę na wynik sprawdzic. Szkoda chłopaka tym bardziej że źle nie wypadł gdy go oglądałem
« Powrót do wszystkich komentarzy