Thomas Müller: Barça nie była w stanie poradzić sobie z naszą intensywnością

Julia Cicha

9 grudnia 2021, 11:00

Mundo Deportivo

61 komentarzy

Fot. Getty Images

Thomas Müller zgodnie z przewidywaniami mediów był wczoraj prawdziwym „katem” Barcelony. Niemiec strzelił gola, a po meczu powiedział, że jego zespół wygrał zasłużenie.

- Barça nie była w stanie wytrzymać naszej intensywności. Technicznie ma wszystko, świetnych technicznie i taktycznie piłkarzy, ale nie może rywalizować na najwyższej intensywności w piłce na najwyższym poziomie. Kiedy gra się przeciwko Barcelonie, ona zawsze gra pressingiem, zostawiając miejsce dla naszych skrzydłowych. Czasem nie mieliśmy odpowiedniego momentu na podanie. W drugiej połowie mogliśmy zrobić więcej. To był dobry mecz.

Krótkiej wypowiedzi udzielił także kolejny strzelec gola Leroy Sane: - dziś rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Dobrze się bawiłem, dobrze graliśmy razem i wygraliśmy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W punkt... Sam Xavi wspominał, że za czasów Guardioli treningi były tak ciężkie, że mecze były spacerkiem. Moim zdaniem, trzeba wrócić do podobnego reżimu, nawet kosztem ewentualnego wykruszenia się pozostałych amigosów i kosztem zawalenia sezonu przez zmęczenie treningami, ale z nadzieją na zbudowanie czegoś dobrego od podstaw
« Powrót do wszystkich komentarzy