Nieprzyjemny incydent z udziałem Samuela Umtitiego i kibiców

Dariusz Maruszczak

1 grudnia 2021, 18:45

Jugones, Mundo Deportivo

20 komentarzy

Fot. Getty Images

Hiszpańskie media po treningu FC Barcelony wyłapały nieprzyjemny dla Samuela Umtitiego incydent z udziałem kilku kibiców katalońskiego klubu.

Francuz wziął udział w zajęciach i w drodze powrotnej do domu, prawdopodobnie niedaleko ośrodka treningowego, jego samochód został zablokowany na ulicy przez kilka osób. Nachalne zachowanie i uniemożliwienie zawodnikowi powrotu do domu to jedno, ale jeden z nich wskoczył nawet na maskę pojazdu prowadzonego przez 27-latka. Umtiti kilka razy wcisnął gaz, aby nieliczna grupka się rozproszyła, a w końcu udało mu się odjechać przy ciągłych okrzykach w jego kierunku, ale w pewnym momencie zatrzymał auto na środku drogi i wysiadł z pojazdu.

W przypływie złości Umtiti postanowił udzielić reprymendy kibicom, a zwłaszcza jednemu z nich, trzymającemu koszulkę Barcelony. „Chodź tu. Płacisz za ten samochód? Dlaczego go dotykasz? Wiesz, czym jest szacunek?” – powiedział piłkarz, kilka razy powtarzając ostatnie ze zdań, po czym wrócił do swojego pojazdu.

To nie pierwszy taki incydent z udziałem przedstawiciela katalońskiego klubu. Piłkarze wielokrotnie padali ofiarami natarczywości fanów, gdy prowadzili samochód, co nawet przy pozytywnym nastawieniu kibiców może być nie tylko frustrujące, ale i niebezpieczne, gdyby ktoś wpadł pod koła. Stresujące chwile mógł na pewno przeżywać Ronald Koeman, którego auto po El Clásico zostało otoczone przez zdenerwowany tłum, a niektórzy uderzali w pojazd i kładli się na maskę. Barcelona potępiła zachowanie fanów, a media donosiły, że na stanowisku szefa ochrony dojdzie do zmiany, ponieważ w przeszłości stanowczo zbyt często dochodziło do takich wydarzeń, gdy kibice przekraczali granice, nie potrafiąc uszanować prywatności członków klubu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda go bo na filmie widać że jest w desperacji.
Ale jego auto ma niezłe depnięcie :)))

Fajne autko. Oni chcieli autograf czy żeby odszedł z klubu czy jeszcze cos innego?

No cóż w Hiszpanii wśród tych osób jest duże bezrobocie bo nie chce im się pracować, zyja na utrzymaniu rodziców i siedzą tam jak kołki cEkajac na piłkarzy, zeby się pochwalić na mediach społecznościowych swoim największym osiągnięciem życiowym.


Ciemna strona życia celebrytów, bardzo to przykre. Mnie wkurza jak klienci dzwonią do mnie w weekend z jakimiś bzdurami. A piłkarze nie mają praktycznie życia prywatnego!

Cholota. Sami robi wszystko, nawet szamana nawet zatrudnił a tu taki brak respectu
konto usunięte

Barca zapłaciła już za wiele jego samochodów, nie dostając nic w zamian, więc trochę jednak zapłacili, jeśli chodzą na mecze.

Banda buraków a nie kibiców
Wstyd.

zachowal sie jak zwierze, powinien przeprosic ich za swoja postawe. tragedia to jakiego mamy obronce w klubie. Gdyby byl w realu to juz dawno bylby zerwany kontrakt

Za udostępnianie postów El Chiringuito powinno się wieszać za jaja.

Pajaców nie brakuje, czasem cena sławy jest niestety właśnie taka...

Przez takich idi*tow normalni kibicem są fatalnie postrzegani

Co za przygłupy