Guillem Balagué dla FCBarca.com: Barcelona potrzebuje nowej drogi [WIDEO]

Redakcja

26 listopada 2021, 18:00

7 komentarzy

Z przyjemnością prezentujemy wywiad, którego FCBarca.com udzielił Guillem Balagué – pisarzem, dziennikarzem, ekspertem i biografem wielkich postaci piłki nożnej. Tym razem w swojej najnowszej książce "Maradona: Chłopiec. Buntownik. Bóg" Balagué przybliża postać legendy argentyńskiej piłki. O Maradonie, ale także o wielu innych ciekawych tematach, miał okazję porozmawiać z naszym gościem Karol Chowański.

Zapraszamy do obejrzenia wideo, w którym znajdziecie między innymi odpowiedzi na pytania:

  • Kim tak naprawdę był Diego Maradona?
  • Czy to właściwy czas, by Xavi był trenerem Barçy?
  • Kto jest winien odejścia Leo Messiego?
  • Jaką ścieżkę powinna obrać Barcelona?

Jeśli chcecie, żebyśmy mogli przygotowywać dla Was więcej takich materiałów, gorąco zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube FCBarca.com. Jeżeli podoba Wam się film, pamiętajcie o pozostawieniu łapki w górę, komentarz i podzieleniu się nim z innymi.

Przypominamy, że możecie dołożyć swoją cegiełkę do działalności FCBarca.com wspierając nas na Patronite. Serdecznie dziękujemy wszystkim patronom!

Wywiad przeprowadzony został w języku angielskim. Dostępne są napisy w wersji polskiej oraz transkrypcja oryginału, które można włączyć pod filmem.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

Szczególne podziękowania chcieliśmy przekazać Michałowi Sysiakowi, który wsparł realizację nagrania. 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nówa droga, z nowym DNA

@challenger
Karol, świetna rozmowa, oglądało się z przyjemnością, zazdroszczę rozmowy z Guillem.

ja tez potrzebuje a mamy piątek wieczór i leże czwarty dzień na antybiotyku, jak żyć?

Balague to jeden z niewielu dziennikarzy, zajmujących się piłką, którego warto słuchać/czytać. To nie oznacza, że jest całkowicie wolny od swoich sympatii/stronniczości czasami, ale ogólnie, to jeden z najlepszych dziennikarzy piłkarskich na świecie. Z pewnością jeden z najlepiej poinformowanych, z szerokimi kontaktami w całej, wielkiej piłce. Dla mnie, od lat, jest jednym z pierwszych, podstawowych źródeł czerpania wiadomości na temat tego, co dzieje się w piłkarskim światku.

No w sumie jakby wciągnęli ścieżkę to zaczęliby grać bardziej żywiołowo. :)

Maradona tez tak mowil…

ja również