Oficjalnie: Ousmane Dembélé ponownie kontuzjowany!

Julia Cicha

4 listopada 2021, 14:31

270 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona poinformowała, że Ousmane Dembélé naciągnął mięsień półbłoniasty w lewym udzie. Klub nie podaje, kiedy zawodnik będzie mógł wrócić do gry.

Z kolei Sergiño Dest cierpi na lumbago i również nie jest dostępny do gry. Obaj piłkarze na pewno nie wystąpią w spotkaniu z Celtą Vigo.

Dziennikarz Santi Ovalle podaje, że Dembélé powinien był zagrać w Kijowie 10 minut, a ostatecznie rozegrał 30. Teraz odpocznie z Celtą, ale ma nadzieję wrócić na mecz z Espanyolem. Według ASa Francuz będzie pauzować przez 3-4 tygodnie. Z kolei zdaniem Mundo Deportivo Dest nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Stanów Zjednoczonych.

Ousmane Dembélé
Ousmane Dembélé
  • Typ kontuzji: Naciągnięcie mięśnia półbłoniastego w lewym udzie
  • Data odniesienia kontuzji: 04.11.2021
  • Przewidywany czas powrotu: nie podano

Kontuzja

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dramat, sprzedać zimą za jakiekolwiek pieniądze i żadnego nowego kontraktu. Ogromne pieniądze zgarnia za rozegranie 30%? 40%? meczy od podpisania kontraktu. Totalne dno i nie wypał. On i Cou jak najszybciej muszą odejść i nawet jak nikogo nie sprowadzą w ich miejsce to żadna strata bo młodziki przynajmniej mają szanse i grają dużo lepiej i ambitniej a przede wszystkim grają a nie szlajają się po szpitalach.

@qubilaj87 widzę tę kolejkę klubów po Dembele

@qubilaj87 Poniosło Cię z tym 30 40 % :D

@Profesorek chciałem go ciut lepiej zaprezentować xD
« Powrót do wszystkich komentarzy