Media: Sergio Agüero pozostanie pod obserwacją po zdiagnozowaniu arytmii serca

Maciej Łoś

31 października 2021, 15:04

Cadena COPE, Sky Sports, Ara, Sport, Mundo Deportivo

40 komentarzy

Fot. Getty Images

Przeprowadzone dziś badania wykazały, że Sergio Agüero ma arytmię serca. Jak przypominają media, zawodnik w przeszłości miał już problemy kardiologiczne.

Sergio Agüero wybiegł wczoraj w pierwszym składzie Barcelony w meczu z Deportivo Alavés. Niestety, w 41. minucie musiał opuścić boisko ze względu na ból w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem. Argentyńczyk został przewieziony do szpitala, gdzie spędził noc i przeszedł specjalistyczne badania. Według Cadena COPE, matka, brat oraz dziewczyna piłkarza pojechali do niego, a późnym rankiem opuścili szpital informując dziennikarzy, że Agüero czuje się dobrze.

Badania wykazały jednak, że Argentyńczyk ma arytmię serca. Zawodnik ma pozostać pod obserwacją. Sprawa jest dość niepokojąca, ponieważ Agüero miał już w przeszłości problemy z sercem. W listopadzie 2017 roku zawodnik zemdlał w przerwie meczu z Nigerią i został zabrany do szpitala. Sky Sports porozmawiało wówczas z lekarzem reprezentacji Argentyny Donato Villanim, który powiedział, że napastnik "dwukrotnie poczuł się źle, a ze względu na historię medyczną, musiał przejść dodatkowe badania". Villani miał na myśli fakt, że Agüero w wieku 15 lat przeszedł operację serca.

Po incydencie w 2017 roku badania nie wykazały niczego niepokojącego i zawodnik przegapił tylko jedno ligowe spotkanie z Leicester. Barcelona nie wydała dziś jeszcze żadnego komunikatu na temat stanu zdrowia napastnika. Wszystko będzie zależało od dalszych specjalistycznych badań.

 

 

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powtórzę się:
Skąd Laporta miał wiedzieć o problemach zdrowotnych Agüero ?! Czy on ma w oczach rentgen?! Przestańcie jęczeć, dużo wam brakuje do prawdziwego Kibica Barcelony. Jedynie co potraficie to krytykować!

@Drogba1 Wielu nie potrafi nawet dobrze nazwisk napisać ("xawi" - moje ulubione), więc za dużo wymagasz ;)

@Drogba1 Rentgen by tego nie wykrył Mordo

@Sapos93 Dobrze że mi powiedziałeś bo nie wiedziałem.
« Powrót do wszystkich komentarzy