Philippe Coutinho: Trzeba dalej iść z podniesioną głową

Mateusz Doniec

27 października 2021, 21:20

Barca TV

45 komentarzy

Fot. Getty Images

Philippe Coutinho nie rozegrał dziś dobrego meczu. Brazylijczyk przyznał po spotkaniu, że cały zespół pracuje, aby Barça wróciła na swoje miejsce

Kolejna porażka: Daliśmy z siebie wszystko, ale wynik nie jest po naszej myśli. Będziemy się poprawiać. Nie zasłużyliśmy na porażkę, bo stwarzaliśmy okazje i strzelaliśmy na bramkę. Trzeba dalej iść z podniesioną głową, musimy być zjednoczeni.

Bramka Falcao pokrzyżowała plany: Wiedzieliśmy, że rywale mają mniejsze boisko i grają na wysokiej intensywności. Nam jednak udawało się kontrolować mecz. Gol dał im pewność siebie, ale my byliśmy groźni. Niestety przegraliśmy.

Nastawienie szatni: To niedobrze, że przegrywamy i że mecze nam nie wychodzą. Każdy chce pomóc. Pracujemy, aby Barça wróciła na swoje miejsce.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chłopie z podniesioną głową?? Kto Ci pisze takie teksty?? Wchodzisz na murawę i zachowujesz się jak sparaliżowane dziecko które jest introwertykiem i kazali mu wyjść przed tysiące widzów, Twoja gra nie wynosi niczego a każdy kto Cię ogląda i gra przeciwko Tobie może czytać jak z książki gdzie pójdzie Twoje podanie i jak będzie się toczyła gra, daj spokój poza paroma małymi przebłyskami to jakby Cię na boisku wcale nie było
« Powrót do wszystkich komentarzy