Sport: Barcelona nie włączy się do walki o Paula Pogbę

Maciej Łoś

16 października 2021, 20:30

Sport

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Dziennik Sport donosi, że Barcelona nie zamierza włączyć się do walki o podpis Paula Pogby. Klub z Camp Nou nie jest w stanie pokryć pensji Francuza, którym interesuje się także Real Madryt.

Paul Pogba nie pierwszy raz jest łączony z przenosinami do Barcelony. Jeszcze za czasów jego gry w Juventusie mówiło się, że Francuz może trafić na Camp Nou, potem te plotki pojawiały się, gdy pomocnik grał w Manchesterze United. Teraz, gdy kontrakt zawodnika jest bliski wygaśnięcia, ponownie rozpoczęły się spekulacje.

Pogba otrzymał od United propozycję nowego kontraktu, ale jego agent Mino Raiola oferuje go najsilniejszym klubom na świecie, w tym Barcelonie. Francuz to zawodnik o profilu poszukiwanym obecnie przez dyrekcję Barçy. Mimo to wydaje się bardzo mało prawdopodobne, by klub złożył ofertę pomocnikowi ze względów finansowych. W Manchesterze Pogba zarabia 17 milionów euro rocznie - jest to kwota nieosiągalna obecnie przez Barcelonę.

Dyrekcja Barçy uważa, że Mino Raiola oferując Pogbę wielu znanym klubom rozpoczął grę, w której chce uzyskać dla niego jak najwyższą pensję, nie wykluczając podpisanie nowego kontraktu z Manchesterem United. Mocno zainteresowany sprowadzeniem Francuza jest także Real Madryt.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Według mnie są trzy opcje 1-Real, 2-PSG, 3- zostanie w United.

@masik86 Juve jest realne.

@masik86
mi się wydaje, że są tylko 2 opcje: zmieni klub albo nie zmieni.

@7black4 Jest jeszcze trzecia. Zakończy karierę.
« Powrót do wszystkich komentarzy