Mundo Deportivo: Barça nie chce powrotu Daniego Alvesa

Maciej Łoś

16 października 2021, 09:15

Mundo Deportivo, Esports3

33 komentarze

Fot. Getty Images

Dani Alves przebywa w Barcelonie na wakacjach, dlatego media zaczęły zastanawiać się, czy może mieć to też związek z ewentualnym powrotem zawodnika do klubu. Według dziennikarza Oriola Domenecha Brazylijczyk zaoferował się Blaugranie, ale Mundo Deportivo twierdzi, że dyrekcja nie rozważa jego zatrudnienia.

Dani Alves od pewnego czasu pozostaje bez klubu, ponieważ rozwiązał kontrakt z São Paulo z powodu niewypłacania mu pensji. 39-letni zawodnik wciąż jest dostępny za darmo i według Oriola Domenecha z Esports3 miał zaoferować się Barcelonie.

Wydaje się jednak, że jego powrót do Barçy jest mało prawdopodobny. Mundo Deportivo podaje, że choć kibice byliby za tym, by Alves zagrał znów na Camp Nou, to dyrekcja klubu nie ma takich planów. Byłoby to sprzeczne z obecną filozofią Barcelony, która stawia na młode talenty, co udowodniła podpisując nową umowę z Pedrim.

Brazylijczyk grał dla klubu z Camp Nou od 2008 do 2016 roku, w międzyczasie stając się jednym z najlepszych prawych obrońców w XXI wieku. W sumie dla Barçy rozegrał 391 meczów, zdobywając 21 goli i zaliczając 101 asyst. Jest także najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No fakt filozofia a nasz holender na napadzie ma 15 lat .
« Powrót do wszystkich komentarzy