Mundo Deportivo: Jorge Mendes spotkał się wczoraj z Ansu Fatim w celu omówienia propozycji Barcelony

Maciej Łoś

14 października 2021, 18:45

Mundo Deportivo

4 komentarze

Fot. Getty Images

Wczoraj odbyło się spotkanie Jorge Mendesa z Ansu Fatim oraz członkami jego rodziny. Celem było omówienie oferty nowego kontraktu od Barcelony przedstawionej przez Mateu Alemany'ego. Młody skrzydłowy zapewnił agenta, że myśli tylko o grze na Camp Nou.

Od dłuższego czasu panuje przekonanie, że przedłużenie kontraktu Ansu Fatiego z Barceloną jest tylko kwestią czasu. Dziś Barça domknęła sprawę Pedriego, który związał się z klubem nową umową do 2026 roku. Teraz czas na niespełna 19-letniego skrzydłowego, który co prawda ma możliwość automatycznego przedłużenia obecnej umowy, jednak chce podpisać nowy kontrakt na innych warunkach.

Jak informuje Mundo Deportivo, Jorge Mendes przyjechał wczoraj do Barcelony i spotkał się z Ansu Fatim oraz jego rodziną. Przez cztery godziny rozmawiali o możliwym przedłużeniu umowy z klubem. Według katalońskiego dziennika, skrzydłowy miał przekazać swojemu agentowi, że w jego głowie jest tylko Barça i nie rozważa on innego scenariusza.

Barcelona przedstawiła już ofertę przedłużenia kontraktu swojej wschodzącej gwieździe. Agent i rodzina zawodnika przedyskutowała wczoraj tę propozycję, a Jorge Mendes jest w stałym kontakcie z klubem, dlatego niewykluczone, że ta sprawa również zostanie zamknięta jeszcze przed zgromadzeniem socios, które odbędzie się 17 października. Sam zawodnik nie czuje jednak presji czasu, dla niego najważniejsza jest po prostu dalsza gra dla Barcelony. Marca donosi, że klub liczy na zawarcie w kontrakcie klauzuli odejścia wynoszącej miliard euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli chlopaczek czeka na lepszy okres rozmowy o lepsza kase. Wstrzeli kilka brameczek i bedzie wolal o kilka melonow wiecej. Byc moze tez nie na 5lat. Ale to nie Moriba. Potrzebujemy go. Byle zakonczylo sie na podpisie.

macie literówkę w tytule, powinno być:
Mundo Deportivo: Jorge Mendes spotkał się wczoraj z Ansu Fatim w celu poinformowania, że w jego imieniu zawarł 5 letni kontrakt z Barceloną :)

To Alemany ma na imię Manuel? A ja myślałam, że Mateu :D