Sergio Busquets: Sędzia powiedział, że kontakt z piłką Érica Garcíi wykluczył spalonego

Mateusz Doniec

10 października 2021, 23:15

Marca

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Sergio Busquets przyznał w wywiadzie pomeczowym, że według niego Hiszpania zasłużyła na więcej, oraz ujawnił, jak sędzia wytłumaczył sytuację z potencjalnym spalonym Mbappe.

Pomocnik FC Barcelony Sergio Busquets po raz kolejny udowodnił, że gdy ubiera koszulkę reprezentacji Hiszpanii, staje się zupełnie innym piłkarzem niż w Barcelonie. 33-latek dyrygował dziś linią pomocy La Rojy i był praktycznie bezbłędny w wyprowadzeniu piłki. Kapitan Barçy oraz reprezentacji Hiszpanii nie mógł podnieść pucharu za Ligę Narodów, lecz został wyróżniony statuetką dla najlepszego zawodnika turnieju finałowego.

Spotkanie: Wielka szkoda. Myślę, że zasłużyliśmy co najmniej na remis. Straciliśmy bramki po podobnych akcjach, choć według nas przy drugiej powinien zostać odgwizdany spalony. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zwycięzcom i grać dalej w taki sam sposób. Jesteśmy o krok od zdobywania pucharów i musimy nad tym teraz pracować.

Taktyka: Staraliśmy się długo posiadać piłkę i przerzucać ją z jednej strony na drugą. Gdy czuliśmy się najlepiej, oni bardzo szybko odwrócili losy meczu.

Potencjalny spalony: Mbappe był na pozycji spalonej, lecz sędzia powiedział, że kontakt z piłką Érica Garcíi wykluczył spalonego. Nam tłumaczy się to inaczej. Mamy grać piłką, a Éric chciał tylko przeciąć podanie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zapierda*lasz 90 minut w finale... a "pan" sędzia nie potrafi z duchem gry zagwizdać j*banego" spalonego...

Swoją droga Garcia to pechowy zawodnik, nam też zawalił bramki w LM i tam skutecznie przeciął lot piłki plecami myląc Stegena.

Nie ma to jak sędzia, który nie zna przepisów
konto usunięte

Garcia zawalił bramę.

Doczekaliśmy czasów, kiedy obrońcy powinni wiedzieć czy rywal na pewno jest na spalonym, bo jeżeli tak, to niech nie dotykają piłki, choć powinni grać do gwizdka.

Ewidentny spalony.