Sergio Busquets: Sędzia powiedział, że kontakt z piłką Érica Garcíi wykluczył spalonego

Mateusz Doniec

10 października 2021, 23:15

Marca

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Sergio Busquets przyznał w wywiadzie pomeczowym, że według niego Hiszpania zasłużyła na więcej, oraz ujawnił, jak sędzia wytłumaczył sytuację z potencjalnym spalonym Mbappe.

Pomocnik FC Barcelony Sergio Busquets po raz kolejny udowodnił, że gdy ubiera koszulkę reprezentacji Hiszpanii, staje się zupełnie innym piłkarzem niż w Barcelonie. 33-latek dyrygował dziś linią pomocy La Rojy i był praktycznie bezbłędny w wyprowadzeniu piłki. Kapitan Barçy oraz reprezentacji Hiszpanii nie mógł podnieść pucharu za Ligę Narodów, lecz został wyróżniony statuetką dla najlepszego zawodnika turnieju finałowego.

Spotkanie: Wielka szkoda. Myślę, że zasłużyliśmy co najmniej na remis. Straciliśmy bramki po podobnych akcjach, choć według nas przy drugiej powinien zostać odgwizdany spalony. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zwycięzcom i grać dalej w taki sam sposób. Jesteśmy o krok od zdobywania pucharów i musimy nad tym teraz pracować.

Taktyka: Staraliśmy się długo posiadać piłkę i przerzucać ją z jednej strony na drugą. Gdy czuliśmy się najlepiej, oni bardzo szybko odwrócili losy meczu.

Potencjalny spalony: Mbappe był na pozycji spalonej, lecz sędzia powiedział, że kontakt z piłką Érica Garcíi wykluczył spalonego. Nam tłumaczy się to inaczej. Mamy grać piłką, a Éric chciał tylko przeciąć podanie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ewidentny spalony.

@zongo1 Nie. No chyba, że ktoś nie ma pojęcia o aktualnych przepisach - wtedy tak.
« Powrót do wszystkich komentarzy