Ronald de Boer: Koeman powinien zostać na stanowisku, to bardzo dobry trener

Julia Cicha

21 września 2021, 17:39

Marca

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald de Boer bierze właśnie udział w turnieju legend w padlu. Były piłkarz Barcelony przeanalizował sytuację klubu oraz podkreślił, że jego zdaniem Ronald Koeman powinien pozostać na stanowisku.

Forma Barcelony: To bardzo trudny moment. To smutne, ponieważ czuję się barcelonistą i chcę, by drużynie dobrze szło. Czasem nie jest możliwe, by wszystko szło tak, jak się chce. Musimy myśleć o przyszłości, najważniejszy jest spokój i niewyciąganie pochopnych wniosków. Brakuje kilku piłkarzy, młodzi wchodzą do gry, trzeba być cierpliwym. Myślę, że Koeman powinien zostać, to bardzo dobry trener, jego serce należy do Barçy. Jeśli zostanie, odniesie sukces.

Ustawienie: W poprzednim sezonie Barcelona grała już z piątką obrońców. Chelsea tak gra i atakuje bardzo agresywnie. To zależy od piłkarzy, których się ma. Można chcieć grać z prawo lub lewoskrzydłowym, ale jeśli go nie masz, musisz szukać tego, co najlepsze dla zespołu. Koeman jak zawsze chce grać ustawieniem 4-3-3, ale jego zdaniem nie jest to teraz możliwe. On zawsze chce atakować, ale chce też wyników. Kiedy przegrywa, wie, że musi zaakceptować krytykę.

Możliwe zwolnienie: Nie okazuje się szacunku Ronaldowi. To ma miejsce w całym świecie piłki nożnej. Codziennie trzeba zapełniać stadiony, wszyscy mają swoją opinię, to trudne. Takie jest życie trenera. Oby prezydent zachował spokój i wizję.

Kadra: Widzę bardzo utalentowany zespół. Czasem Barça traciła filozofię klubu, ale teraz do gry wchodzą młodzi, mocno w nich wierzę. Za dwa lata będą gwiazdami.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rudy robi wszystko by go wyrzucili. Podoba mi się że jest bezpośredni i nie kłamliwe się, ale wypożyczenie luuka to już przegięcie, ale to nic przy tym że on go jeszcze wystawia na mecze. To już katastrofa, bo nawet komentatorzy się śmieją na meczu że jak de jong może grać w Barcelonie to każdy może…
Dramat
« Powrót do wszystkich komentarzy