Media: Przedłużenie umowy Sergiego Roberto jest już przesądzone

Julia Cicha

17 września 2021, 17:15

AS, Sport

32 komentarze

Fot. Getty Images

Sergi Roberto został ostatnio wygwizdany przez kibiców, co mocno go dotknęło i sprowokowało Gerarda Piqué oraz Ronalda Koemana do wystąpienia w jego obronie. Jak podaje AS, te wydarzenia nie wpłyną jednak na przedłużenie umowy wychowanka, które jest już praktycznie domknięte.

Potwierdził to Eduard Romeu, który na antenie RAC1 powiedział, że przedłużenie kontraktu jest według niego przesądzone. – Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego gwizdano na Roberto. Zapytałem o to kolegę z zarządu. Sergi Roberto jest jednym z bohaterów. Nie rozumiem tego, takie działanie jest błędem. On mocno się wysilił i trzeba to przyznać – wiceprezydent dołączył do grona osób broniących Katalończyka.

AS podaje, że planowano ogłosić przedłużenie umowy w tym tygodniu, ale nieprzyjemne wydarzenia mogły wywołać pewne opóźnienie. Sergi podpisze jednak kontrakt, a klub wierzy, że kibice przemyślą swoje zachowanie. Równocześnie Sport pisze dziś, że Roberto ma nadzieję na stałe powrócić do linii pomocy i przestać występować z boku obrony. Koeman sam przyznał, że prawa strona defensywy nie jest jego nominalną pozycją.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To jest ku... jakiś nieśmieszny żart.
« Powrót do wszystkich komentarzy