Martín Braithwaite może być wyłączony z gry do końca roku!

Łukasz Lewtak

12 września 2021, 13:33

FCBarcelona.cat, Twitch, Marca, Mundo Deportivo

96 komentarzy

Fot. Getty Images

Martín Braithwaite może już nie zagrać w tym roku. Jak poinformował dziennikarz Gerard Romero na Twitchu, duński zawodnik wypadnie z gry na trzy do czterech miesięcy.

Napastnik zakończył mecz z Getafe z dyskomfortem w lewym kolanie, o czym poinformowano w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez FC Barcelonę. Teraz, po tym, jak napastnik trenował wczoraj indywidualnie, wykonując ciągłe biegi, wygląda na to, że kontuzja się pogłębiła. Według Gerarda Romero będzie on wyłączony z gry na okres od trzech do czterech miesięcy z powodu problemów z rzepką w kolanie.

Z kolei FC Barcelona poinformowała, że duński zawodnik przeszedł w niedzielę badania i dopiero w poniedziałek zapadnie decyzja, jaki rodzaj leczenia zostanie podjęty. Niewykluczone, że Braithwaite nawet będzie musiał poddać się operacji.

Martín Braithwaite rozpoczął wszystkie trzy mecze ligowe w tym sezonie w podstawowym składzie. Duńczyk zaliczył świetny debiut w spotkaniu z Realem Sociedad, strzelając dwa gole i zaliczając asystę. Na San Mamés w starciu przeciwko Athleticowi i w konfrontacji z Getafe, w której doznał kontuzji, nie grał już na tak wysokim poziomie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Atak: Memphis, Pena i Neto xD
« Powrót do wszystkich komentarzy