Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

31 sierpnia 2021, 01:59

99 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Miliony dla Barçy" - Ilaix trafi do Lipska za 16+6 mln, a Emerson zaakceptował odejście do Tottenhamu, który zapłaci za niego 25+5 mln. Mimo wolnego miejsca na prawej obronie priorytetem Barçy jest pozyskanie "9". Real wstrzymał negocjacje ws. Mbappe wobec braku odpowiedzi PSG, ale nie wyklucza się dziś ostatniej próby. Camavinga o krok od Realu. Hiszpania przygotowuje się do trudnego meczu ze Szwecją. "Niewyścig" w Spa zdenerwował kierowców F1. Gavi kolejnym młodym debiutantem, który daje radość jak Ansu, Éric i Nico. Heroiczne srebro Perales, to jej 27. medal.

"Emocjonujący rynek" - szalony dzień na 24 godziny przed zamknięciem okienka. Ilaix sprzedany do Lipska za 16+3 mln euro. Tottenham zapłaci 25 mln plus zmienne za Emersona. Blisko porozumienia ws. wypożyczenia Bellerína. Emre Demir został już kupiony i przyjdzie za rok. Brak porozumienia z Juve ws. Pjanicia, Sevilla wkracza na scenę. Barcelona proponuje Villarrealowi sprzedaż Neto za 8 mln. Barça spróbuje w ostatniej chwili sprowadzić bramkostrzelną "9". Busquets zostaje w reprezentacji i będzie kapitanem na mundialu. Real nie jest w stanie zburzyć muru PSG ws. Mbappe.

L'Esportiu pisze dziś, że Barça do ostatnich chwil próbuje sprzedać Emersona do Tottenhamu, dokładając to do transferu Ilaixa do Lipska. W ten sposób może zgromadzić cenne 41 mln + 12 mln zmiennych. Pracuje się nad wypożyczeniem Pjanicia, by zapewnić rejestrację Agüero. Barça wysoko pokonała Llemotges. Djoković chce zdobyć 21. tytuł Wielkiego Szlema i zostawić za sobą Federera i Nadala oraz skompletować Złotego Szlema. Nuria Marques ze srebrem. To piąty medal w pływaniu dla Katalonii. Mbappe w centrum partii szachów, Real wywiera presję, ale PSG się opiera. Pomocnik Pol Lozano zagra w tym sezonie na wypożyczeniu w Gironie.

 

"W oczekiwaniu na Mbappe... Camavinga!" - negocjacje z PSG są napięte, ale Real nie zatrzymuje się. Próbuje odblokować sytuację, a równocześnie jest o krok od pozyskania młodej perły Rennes za 31 mln. Real debiutuje dziś w Lidze Mistrzyń. Ilaix i Emerson mogą dać Barcelonie 40 mln. Teresa Perales ma już 27 medali olimpijskich!

"SOS Mbappe" - Francuz naciska na PSG, by pozwoliło mu odejść, ale do zamknięcia okienka pozostały już tylko godziny. Realowi pozostaje podpisać z nim umowę w styczniu, chyba że wydarzy się jakaś niespodzianka. Na razie PSG odrzuciło ofertę 180 mln euro. Saul bliżej pozostania. Atlético widzi go u siebie, a on myśli o Chelsea. Koeman ma nadzieję na transfer w ostatniej chwili. Pewna sprzedaż Ilaixa i możliwa Emersona otwierają drzwi do pozyskania jakiegoś piłkarza. Teresa Perales o medal od Phelpsa. Pływaczka ma 27 medali i jest blisko Amerykanina. Reprezentacja na zgrupowaniu przed trzema meczami, które mogą przybliżyć ją do awansu na mundial.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bellerin, powiedzcie mi że to żart.
Laporta obiecywał, że pozbędzie się niepotrzebnych zawodników, tymczasem Pjanic, Umtiti, Roberto, Coutinho, Braithwaite nadal w klubie. Fantastyczne okienko w wykonaniu prezesa.

@Tigana Coutinho ma dostać szanse, Koeman wyraźnie mówił że na niego będzie liczył.

@george321213 To co mówi Koeman w kontekście transferów nie ma żadnego znaczenia, bo to nie jego działka.
Mówił też, że będzie liczył na Emersona, SPORT: "Emerson pozostanie w Barcelonie na prośbę Koemana", i gość właśnie pakuje walizki do Londynu.

@Tigana Napisałem już wyżej że sprzedaż Emersona to kolejna głupota
« Powrót do wszystkich komentarzy