Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Maciej Łoś

19 sierpnia 2021, 13:00

Mundo Deportivo, Sport

83 komentarze

Fot. Getty Images

Riqui Puig wzbudza zainteresowanie innych klubów. Dla Pjanicia wciąż priorytetem jest Juventus, ale jeśli w przyszłym tygodniu nie uda się dojść do porozumienia, będzie myślał nad innym kierunkiem.

Riqui Puig

Mundo Deportivo: Zawodnik chce pozostać w klubie, ale Ronald Koeman nie dawał mu wyraźnie więcej szans podczas presezonu. Kontrakt pomocnika wygasa w 2023 roku, ale kilka drużyn miało pytać o zawodnika w ciągu ostatnich tygodni. Na razie nie wpłynęła jednak żadna konkretna oferta. Sam piłkarz wciąż zamierza walczyć o miejsce w zespole.

Samuel Umtiti

Mundo Deportivo: Odejście Francuza jest priorytetem dla Barcelony, klub chce się go pozbyć za wszelką cenę. Rozważane jest nawet jednostronne rozwiązanie kontraktu. Obrońca zdaje sobie sprawę, że nie ma przyszłości na Camp Nou, dlatego również szuka klubu. Oprócz Lyonu zainteresowanie jego usługami wykazuje Roma. Barça chciałaby sprzedać Umtitiego, ale jeśli się to nie uda, to zgodziłaby się na wypożyczenie.

Miralem Pjanić

Mundo Deportivo: Wczoraj Juventus poinformował oficjalnie o zakontraktowaniu Manuela Locatellego, przez co temat powrotu Pjanicia do Turynu bardzo się skomplikował. Mimo to wciąż jest to priorytet dla Bośniaka, ale sam zawodnik daje czas maksymalnie do przyszłego tygodnia, żeby zamknąć ewentualną operację. Jeśli to się nie stanie, będzie rozważał inne opcje. Jednym z zainteresowanych klubów jest Roma.

Philippe Coutinho i Pierre-Emerick Aubameyang

Sport: Przyjście do Arsenalu Martína Ødegaarda komplikuje sprawę ewentualnej wymiany z Barceloną. Dyrekcja klubu z Camp Nou szuka napastnika, dlatego była gotowa zaoferować Philippe Coutinho za Pierre'a Emericka Aubameyanga. Przyjście na Emirates Norwega sprawia, że londyński zespół nie potrzebuje sprowadzać kolejnego pomocnika grającego na podobnej pozycji. Włodarze chcą sobie jeszcze wszystko na spokojnie przemyśleć.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie no bez jaj z tym aubameyangiem , to byłaby totalna porażka

@denks1984 nie orientuje się w lidze angielskiej. Gra aż tak zle czy chodzi wam o wiek

@Cou7_ley to i to, jego fenomen opierał się tylko i wyłącznie na szybkości, a jak wiadomo z wiekiem motoryka i szybkość się kończy
« Powrót do wszystkich komentarzy