Mundo Deportivo: Barcelona nie chce się ugiąć i nie zmieni oferty dla Ilaixa Moriby

Maciej Łoś

31 lipca 2021, 15:45

Mundo Deportivo

57 komentarzy

Fot. Getty Images

Przyszłość Ilaixa Moriby w Barcelonie wciąż nie została rozwiązana. Piłkarz nie przedłużył kontraktu, a klub nie zamierza zaoferować mu lepszej oferty niż do tej pory.

Trzy miesiące temu Barcelona poinformowała Ilaixa Moribę, że chce przedłużyć z nim umowę, która obecnie obowiązuje do 2022 roku. Niestety, od tego czasu przedstawiciele zawodnika nie byli chętni na szybkie zakończenie rozmów i bardzo je przeciągali, a także zażądali dla swojego klienta bardzo wysokiego wynagrodzenia. Barça nie chciała, by agenci dyktowali swoje warunki, i postanowiła, że do momentu osiągnięcia porozumienia 18-latek nie awansuje do pierwszej drużyny, nie będzie pracował także z rezerwami, a jedynie z zespołem młodzieżowym.

Kilka dni temu wydawało się, że strony są już bliżej porozumienia, jednak rozmowy stanęły w martwym punkcie ze względu na wygórowane żądania agentów. Klub nie zamierza jednak odpuścić i nie zaoferuje Moribie lepszych warunków. Mundo Deportivo dotarło do osób związanych z Barceloną, którzy twierdzą, że obecna propozycja jest bardzo korzystna dla zawodnika.

Barça uważa, że Ilaix i jego agenci powinni docenić to, że Ronald Koeman dał pomocnikowi wiele szans w zeszłym sezonie, również w najważniejszych meczach. Klub ma wrażenie, ze przedstawiciele zawodnika stawiają wyżej kwestie finansowe zamiast sportowych, mimo tego, żę Ilaix ma dopiero 18 lat. Dyrekcja wierzy, że piłkarz przemyśli sprawę i zgodzi się na przyjęcie oferty.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powinni mu jeszcze szukać nowego klubu. Wziąć kilka milionów za niego i kopniak w tyłek jeśli nie pasuje.
« Powrót do wszystkich komentarzy