Ronald Koeman: Depay dobrze się spisał, ma wielką jakość

Julia Cicha

24 lipca 2021, 21:34

Barca TV, Marca

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Ronald Koeman wyraził zadowolenie z postawy piłkarzy w meczu z Gironą. Trener pochwalił Memphisa Depaya oraz młodych zawodników.

Mecz: Mieliśmy większy rytm niż ostatnio. Girona to dobra drużyna, która stara się grać. To było dobre spotkanie, biorąc pod uwagę, że jesteśmy w trakcie presezonu. W obu połowach widzieliśmy rytm i dobrą grę. Jestem zadowolony z tych minut. Gracze, którzy dopiero do nas dołączyli, również pojawili się na boisku. To pozytywne.

Przygotowania: Niektórzy piłkarze mogą dostawać więcej minut od innych. Ci, którzy grali w reprezentacjach, jeszcze nie mogą dużo grać. Powoli będziemy dawać im więcej minut. Staramy się być przygotowani na pierwszy mecz ligowy.

Debiut Depaya: Zagrał więcej minut, niż planowaliśmy. Dobrze się spisał, ma wielką jakość. Pokazał to w kilku momentach meczu. Ważne jest, byśmy mieli konkurencję w ataku.

Młodzi robiący krok do przodu: Młodzi muszą zbierać minuty i doświadczenie. Dziś rytm był większy, więc mieli mniej czasu na podawanie. Dopiero zaczęli, są młodzi, ale mają umiejętności, by z nami być.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam nadzieje, ze po tym meczu Koeman dalej będzie dawał minuty Collado, a on odpłaci się dobra gra = zostanie w 1 drużynie na ten sezon. Naprawdę ma wielki potencjał i luz w grze.
« Powrót do wszystkich komentarzy