Nico González o debiucie: Cieszę się, dziś będę świętował

Julia Cicha

24 lipca 2021, 21:19

2 komentarze

Fot. Getty Images

Nico González zadebiutował dziś w pierwszym zespole Barcelony, a po meczu porozmawiał z dziennikarzem Barça TV.

[Marc Brau] Ostatnio nie mogłeś rozegrać pierwszego meczu w pierwszym zespole, ale dziś już ci się to udało.

Bardzo chciałem zadebiutować, cieszyłem się na tę myśl. Dziś się już jednak udało i zapomniałem o wszystkim. Cieszę się.

Grałeś praktycznie przez godzinę. Jak twoje wrażenia po tym debiucie?

To tylko mecz towarzyski, ale mogłem poczuć atmosferę z kibicami na trybunach. Bardzo się cieszę. Gram w Barcelonie praktycznie całą karierę, dziewięć sezonów i zawsze marzyłem o tym momencie. To coś pięknego. Mam nadzieję, że uda się też zadebiutować w oficjalnym meczu, ale dziś jestem szczęśliwy i będę świętował z rodziną.

Oprócz dzisiejszego występu trenujesz też z kolegami z pierwszej drużyny podczas presezonu.

Na początku to robi duże wrażenie, ci piłkarze tyle już wygrali, a ja oglądam ich w telewizji. To świetni ludzie, dobrze przyjęli młodych zawodników. Czuję się dobrze i jestem zadowolony. Trenuję i mam nadzieję, że dostanę więcej szans.

Wydaje się, że dziś z upływem czasu graliście coraz lepiej, łapiecie rytm.

Tak, na początku trudno jest zacząć. Potem jednak padły gole i dobre okazje w pierwszej połowie, zamknęliśmy rywali na ich połowie. Nasze odczucia są dobre.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak jak Gavi dziś zachwycił, tak Nico troszkę rozczarował. A może moje oczekiwania były za bardzo przesadzone? W każdym razie liczę na więcej i trzymam kciuki

@Keson Gavi zagrał tak jak by już grał parę lat w pierwszym zespole, ma mega potencjał, oby go Koeman mądrze wprowadzał do pierwszej drużyny
« Powrót do wszystkich komentarzy