Riqui Puig: Jesteśmy bardzo podekscytowani, że znów będziemy grać przed publicznością

Maciej Łoś

21 lipca 2021, 13:30

Sport

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona rozegra dziś pierwszy mecz presezonu przeciwko Nàsticowi Tarragona. Wywiadu przed spotkaniem udzielił Riqui Puig, który cieszy się z powrotu kibiców na trybuny.

- Bardzo się cieszę, nie mogłem doczekać się powrotu na murawę. To prawda, że piłkarze nie mają długich wakacji, ale w tym roku mieliśmy półtora miesiąca wolnego. Teraz jestem zadowolony z tego, że mogę znów spotkać moich kolegów w centrum szkoleniowym i robić z nimi to, co lubimy najbardziej.

- Mamy miesiąc na przygotowanie się do ligi, tworzymy drużynę z ambicjami, która chce wygrywać mecze. W zespole jest wielu młodych graczy, chcemy zdobyć wiele tytułów i nie możemy doczekać się rozpoczęcia LaLigi.

- Czekamy na ten mecz, ja przede wszystkim. Po półtora miesiąca przerwy dobrze jest wrócić i złapać odpowiedni rytm. Jesteśmy podekscytowani przede wszystkim tym, że na trybunach znów będą kibice. Chyba na stadion będzie mogło wejść 50% fanów, jesteśmy z tego powodu szczęśliwi.

- Memphis Depay to bardzo dobry piłkarz, słyszałem o nim wiele pozytywnych opinii i wierzę, że będzie naszym wzmocnieniem. To napastnik klasy europejskiej, może nam wiele dać. Cieszę się, że będę mógł z nim grać i wygrywać wspólnie trofea.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wielki Ryszard , kocham Cię ❤️

Rysiu, to Barca bedzie grac, Ty nie!

Rysiu "Chaos" Puć wielka nadzieja Joana ale nie Ronalda.

Chyba przed meczem na rozgrzewce o ile do kadry się zalapiesz...

Nie wiem skąd tu taki hejt na Ryszarda. Barce ma od zawsze w sercu, nawet był na 2 finałach LM w 2009 i 2015 roku. Gra za najmniejszą pensje w pierwszym zespole, dodatkowo nie poddaje się i cały czas walczy o to aby mieć pierwszy skład. Dużo bardziej cenie takiego 22 letniego Ryszarda, który zawsze może odpalić (np. KdB w jego wieku był outowany z Chelsea) niż graczy typu Pjanic, Coutinho albo roszczeniowy Moriba, który kocha Barce ale za 5 milionów.

no ty nie zagrasz

Kto zagra ten zagra Rysiu